1503 Oak Hill Avenue

To niewielki, ale wyjątkowy dom zaprojektowany przez firmę Rockhill’s Studio 804. Na powierzchni blisko 90 m2 znajdują się dwie sypialnie, jedna łazienka oraz wszystkie inne przestrzenie, których można oczekiwać w takim miejscu.

Dom znajduje się w spokojnej okolicy Brook Creek, a projekt jest niezwykle przemyślany po to, by nowy dom połączył najwyższej jakości konstrukcję oraz niewielką przestrzeń z wszelkimi luksusami i wygodami współczesnego świata.

Po wejściu przez w pełni przeszklone drzwi frontowe, wzrok każdego przyciągnie bez wątpienia piękna podłoga z białego dębu, a chwilę później uwagę skupi wyjątkowo wysoki sufit. Salon i kuchnia odzwierciedlają najwyższą jakość całego projektu. Podkreślają to odsłonięte belki oraz przeszklona ściana, która zalewa całą przestrzeń naturalnym światłem. To przeszklenie zaciera też granicę między wnętrzem a otoczeniem domu.

Najwyższa jakość rzemiosła widoczna jest we wszystkich drewnianych elementach tego domu. Stolarze zrobili m.in. piękne, duże drzwi z białego dębu, które zachowują stylistykę tradycyjnej stodoły. Z drewnianymi elementami idealnie współgrają blaty w kuchni oraz zintegrowane oświetlenie.

Dodatkowa sypialnia zwiększa elastyczność tego projektu, która – stosownie  do potrzeb właścicieli – może służyć jako pomieszczenie dla gości, dodatkowy pokój dla powiększającej się rodziny albo biuro.

Lokalizacja: USA
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Czytaj więcej

Zobacz podobne