Archilab

Inspiracje

O architekcie

Od kilkunastu lat projektujemy budynki jednorodzinne, a największą przyjemność sprawia nam projektowanie budynków nowoczesnych, które czerpią inspirację z tradycyjnej, lokalnej architektury. Każdy nasz projekt jest opracowywany indywidualne, z uwzględnieniem zarówno potrzeb i wizji inwestora, jak również lokalnego kontekstu. Czerpiemy inspirację zarówno z tradycyjnych układów przestrzennych, jak i materiałów i detali. Przy tym projektowane przez nas budynki  odpowiadają współczesnym potrzebom i są w pełni nowoczesne i funkcjonalne zarówno w zakresie układu przestrzennego, jak i rozwiązań technologicznych.

Projektujemy budynki energooszczędne i jesteśmy na bieżąco z aktualnymi rozwiązaniami w zakresie energooszczędności i pasywności budynków. Nasze  projekty mogą być wykonane zarówno w technologii tradycyjnej, jak i drewnianej lub prefabrykowanej.

Pracujemy głównie na terenie Dolnego Śląska, w tym Pogórza Sudeckiego, Sudetów, Kotliny Kłodzkiej. Nie są nam obce budynki w trudnych, wymagających lokalizacjach. Zajmujemy się całym procesem inwestycyjnym od prac przygotowawczych, poprzez projektowe, po uzyskanie pozwolenia na  budowę.

Skontaktuj się

  Dane kontaktowe

  Lokalizacja działki

  Napisz wiadomość

  Skontaktuj się

   Dane kontaktowe

   Lokalizacja działki

   Napisz wiadomość