nowoczesna STODOŁA
nowoczesna STODOŁA

ARCHMONDO Piotr Kowalczyk

Skontaktuj się

Biuro Gdańsk:
ul. Jabłoniowa 20/512

  Twoje dane kontaktowe:  Lokalizacja działki, koordynaty GPS  Uzyskaj koordynaty GPS  O architekcie

  ARCHMONDO to pracownia architektoniczna założona w Gdańsku przez Piotra Kowalczyka. Zakres jej usług jest bardzo szeroki, sięga od projektów architektonicznych i urbanistycznych, przez architekturę wnętrz, po grafikę. Swoją wszechstronność firma zawdzięcza posiadanej wiedzy oraz doświadczeniom jej twórców.

  Z zamiłowaniem do tworzenia miejsc funkcjonalnych i prostych, a przy okazji bardzo ciekawych. Pracowania ceni sobie jakość formy przy jak najmniejszym nakładzie treści. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjne rozwiązania o świeżym wykończeniu wizualnym podpartym znakomitą znajomością techniki budowlanej.

  Nasze sukcesy projektowe są konsekwencją rzetelnego wypełniania założeń pracowni, polegających na utrzymywaniu w pracach elegancji, prostoty i uczciwości. Wyrafinowane i pełne pasji projekty do pełni swojej świetności wymagają wysokiej klasy materiałów. Dlatego starannie dobieramy każdy element wykończenia, od materiałów budowlanych, elementów dekoracyjnych, przez zieleń, po perfekcyjnie zharmonizowane z koncepcją oświetlenie. Niebanalne projekty ARCHMONDO oprócz pierwszorzędnej funkcjonalności oferują klarowność i czystość rozwiązań, a co za tym idzie zadowolenie z użytkowania obiektu przy jednoczesnym docenieniu samej sztuki architektonicznej.

  Inspirację bierzemy z najstarszej definicji architektury utworzonej przez dawnego rzymskiego architekta Witruwiusza, według której architektura to trwałość, użyteczność i piękno. To dla nas niezawodny znak, że kierując się twórczymi podpowiedziami serca, jak i niezawodnymi warunkami technicznymi stworzymy projekt cenny i dobry.

  Zapraszamy do współpracy z pracownią ARCHMONDO!