nowoczesna STODOŁA
nowoczesna STODOŁA

Easst architects

Skontaktuj się

ul. Szewska 20/5,
61-760 Poznań Wielkopolska

  Twoje dane kontaktowe:  Lokalizacja działki, koordynaty GPS  Uzyskaj koordynaty GPS  O architekcie

  Easst architects to dynamicznie rozwijające się biuro architektoniczne, z siedzibą w Poznaniu. Zajmujemy się zarówno projektowaniem architektury jak i projektowaniem oraz aranżacją wnętrz. Każdy projekt jest dla nas wyzwaniem, któremu staramy się nadać niepowtarzalny klimat. Poszukując harmonii i formy dbamy o to, by w tworzonych przez nas projektach nawiązywać do atmosfery miejsca i wyrażać ją za pomocą sensualnych materiałów.

  Praca w naszej pracowni projektowej obejmuje wszystkie etapy związane z tworzeniem przestrzeni, począwszy od koncepcji, która ma być dokładną odpowiedzią na oczekiwania klienta, poprzez projekty budowlane wszystkich branż, uzyskanie pozwolenia na budowę, projekty wykonawcze, szczegółowe rysunki detali, wyceny, kalkulacje, kosztorysy oraz nadzór autorski.

  Easst architects jest również firmą wykonawczą, która pełniąc funkcję inwestora zastępczego realizuje obiekty pod klucz lub przejmuje proces zarządzania budową. Dzięki temu klient nie musi brać udziału w skomplikowanym procesie budowlanym, a jedynie czekać na końcowy etap – rozpoczęcie użytkowania.

  Biuro projektowe Easst Architects od lat współpracuje w tworzeniu nieruchomości w całej Europie, m.in.: w Szwajcarii, Holandii, Niemczech i Francji.

  Jesteśmy członkami Wielkopolskiej Okręgowej Izbie Architektów Rzeczypospolitej Polskiej oraz do Stowarzyszenia Architektów SARP.