nowoczesna STODOŁA
nowoczesna STODOŁA

EKOTEKTURA ekologiczna architektura

Skontaktuj się

Ekotektura Kraków
al. Zygmunta Krasińskiego 9/25C

  Twoje dane kontaktowe:  Lokalizacja działki, koordynaty GPS  Uzyskaj koordynaty GPS  O architekcie

  Współczesna architektura nie jest już tylko następstwem obowiązujących stylów architektonicznych, obrazem wyśrubowanych reguł budowlanych, czy wynikiem sztucznej potrzeby estetyki, nie jest też dosłownie określona w żaden inny racjonalny sposób, definiujący ją, określający zasady i cele jej tworzenia.
  Współczesna architektura to architektura odważna, kreatywna i ponadczasowa. Możliwości techniczne oraz materiałowe dnia dzisiejszego pozwalają na wręcz nieograniczoną inwencję twórczą architektów.

  ivermectin predaj

  Biuro Projektów EKOTEKTURA tworzy z pasją współczesną architekturę przyszłości. Nie boimy się nowych wyzwań i napiętych terminów. Podstawową działalnością naszej firmy jest kompleksowa obsługa inwestycji w zakresie projektów budowlanych i wykonawczych oraz nadzorem autorskim nad ich realizacją. Zajmujemy się obiektami mieszkaniowymi, użyteczności publicznej, przemysłowymi, sportu i rekreacji, hotelowymi oraz oświaty. Poza architekturą pasjonuje nas również wzornictwo przemysłowe przedmiotów użytkowych, przemysłowych oraz gadżetów komercyjnych.