EKOTEKTURA ekologiczna architektura

Inspiracje

O architekcie

Współczesna architektura nie jest już tylko następstwem obowiązujących stylów architektonicznych, obrazem wyśrubowanych reguł budowlanych, czy wynikiem sztucznej potrzeby estetyki, nie jest też dosłownie określona w żaden inny racjonalny sposób, definiujący ją, określający zasady i cele jej tworzenia.
Współczesna architektura to architektura odważna, kreatywna i ponadczasowa. Możliwości techniczne oraz materiałowe dnia dzisiejszego pozwalają na wręcz nieograniczoną inwencję twórczą architektów.

ivermectin predaj

Biuro Projektów EKOTEKTURA tworzy z pasją współczesną architekturę przyszłości. Nie boimy się nowych wyzwań i napiętych terminów. Podstawową działalnością naszej firmy jest kompleksowa obsługa inwestycji w zakresie projektów budowlanych i wykonawczych oraz nadzorem autorskim nad ich realizacją. Zajmujemy się obiektami mieszkaniowymi, użyteczności publicznej, przemysłowymi, sportu i rekreacji, hotelowymi oraz oświaty. Poza architekturą pasjonuje nas również wzornictwo przemysłowe przedmiotów użytkowych, przemysłowych oraz gadżetów komercyjnych.

Skontaktuj się

  Dane kontaktowe

  Lokalizacja działki

  Napisz wiadomość

  Skontaktuj się

   Dane kontaktowe

   Lokalizacja działki

   Napisz wiadomość