FAAR architekci

Inspiracje

O architekcie

FAAR architekci to pracownia architektoniczna z siedzibą w Krakowie oraz Wadowicach, oficjalnie założona w 2017 r. przez architekta Krzysztofa Faber, będąca efektem zebranych doświadczeń w renomowanych pracowniach w Polsce oraz w Wielkiej Brytanii. Dziś pracownia skupia wokół siebie szerokie grono fachowców branżowych z różnych dziedzin co znacznie usprawnia proces projektowy i pozwala pracowni projektować praktycznie w każdej skali od projektów urbanistycznych, poprzez indywidualne projekty domów po wnętrza oraz projekty mebli.

Od początku swojej działalności studio nieustannie rozwija się i poszerza płaszczyznę twórczą o działania związane nie tylko ze standardowym projektowaniem ale również działalnością społeczną poprawiającą życie codzienne mieszkańców lokalnych społeczności. Obecnie pracownia FAAR architekci to biuro zaangażowane w projekty z dziedziny szeroko pojętej architektury. Jak planowania przestrzennego, urbanistyki, realizacji inwestycji, projektowania wnętrz, wzornictwa, nowoczesnego designu, kultury i sztuki.

Działalność projektowa FAAR architekci opiera się na koncepcji dialogu pomiędzy ideą, a materią. Rolą architekta jest moderowanie tej dyskusji w nawiązaniu do istniejących sytuacji przestrzennych, społeczno -kulturowych i ekonomicznych. Poruszamy się po multidyscyplinarnym obszarze działalności architektonicznej z poszanowaniem dla środowiska naturalnego oraz idei zrównoważonego rozwoju.

Współpraca z FAAR architekci to dobre połączenie wysokiej jakości usług, nowoczesnych technologii, znajomości procesów administracyjnych z zaangażowaniem, optymizmem oraz niczym nieograniczoną wyobraźnią.

Jesteśmy zrzeszeni w Stowarzyszeniu Architektów Rzeczypospolitej Polskiej SARP, Polskim Stowarzyszeniu Budownictwa Ekologicznego PLGBC oraz Stowarzyszeniu Architektów Wnętrz SAW.

Skontaktuj się

  Dane kontaktowe

  Lokalizacja działki

  Napisz wiadomość

  Skontaktuj się

   Dane kontaktowe

   Lokalizacja działki

   Napisz wiadomość