mech.build

Inspiracje

O architekcie

Pracownię mech.build tworzą doświadczeni projektanci świadomi wpływu kreowanej przez siebie architektury na środowisko naturalne oraz wrażliwi na potrzeby i oczekiwania klientów.

Specjalizujemy się w projektowaniu obiektów zrównoważonych, przyjaznych człowiekowi i naturze. Wykorzystujemy materiały recyklingowe i upcyclingowe, a także naturalne materiały dostępne w danej lokalizacji. Mamy bogate doświadczenie w projektowaniu z drewna, sprasowanej słomy, gliny czy betonu konopnego. Zaprojektowane przez nas domy czerpią energię z odnawialnych źródeł – słońca, ziemi, powietrza. Wyposażamy je w naturalną wentylację, pompy ciepła, systemy retencji wody deszczowej i naturalnego oczyszczania ścieków. Korzystając z zasad permakultury i budownictwa pasywnego, staramy się tworzyć budynki prawdziwie ekologiczne z dbałością o minimalizację ich negatywnego wpływu na środowisko naturalne, a przy tym zapewniające zdrowy dla człowieka mikroklimat, ekonomiczne użytkowanie oraz wygodę i komfort życia mieszkańców.

Trzon zespołu mech.build stanowią Anna Zawadzka, architektka i socjolożka, pełnomocnik d.s. budownictwa naturalnego OW SARP, oraz architekt Jan Dowgiałło. Oboje jesteśmy członkami Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Budownictwa Naturalnego i Koła Architektury Zrównoważonej OW SARP. Unikalne połączenie naszych zdolności, wiedzy, doświadczenia i charakterów pozwala realizować projekty w każdej skali – od przedmiotów codziennego użytku, przez dopasowane do indywidualnych potrzeb domy jednorodzinne i wnętrza, po kompleksy zabudowy wielorodzinnej i usługowej.

Zapraszamy do kontaktu. Spotkajmy się i wspólnie zastanówmy nad realizacją Twojego pomysłu na zdrowy i ekologiczny dom.

Skontaktuj się

  Dane kontaktowe

  Lokalizacja działki

  Napisz wiadomość

  Skontaktuj się

   Dane kontaktowe

   Lokalizacja działki

   Napisz wiadomość

   Inspiracje