Pracownia Architektury BigArch

Inspiracje

O architekcie

Pasja do tworzenia przestrzeni w różnej formie towarzyszyła mi od momentu kiedy pierwszy raz udźwignąłem kredkę i udało mi się z klocków zbudować pierwszy „domek”. Wiele lat później, tworząc swoją pracownię BigArch, zależało mi aby kreować przestrzeń idealną i niepowtarzalną dla potrzeb każdej osoby, z którą współpracuje, dla której projektuje. Rysując obiekty w rozmiarach od S do XL, moim zamysłem jest stworzyć przestrzeń, w której użytkownik będzie czuł, że to jest jego indywidualna strefa komfortu, z której wcale nie chce wychodzić. Projektuję tak, aby inwestor w każdym momencie, miejscu, wewnątrz i na zewnątrz czuł, że budynek i otoczenie jest jego i tylko jego.

Główną zasadą mojej pracowni przy projektowaniu indywidualnym jest personalizacja każdego projektowanego obiektu, nie powtarzamy, nie kopiujemy, szyjemy na miarę, tak aby użytkownik miał swoje indywidualne „JA” w każdym budynku.

Współpracujemy, wspieramy na każdym etapie inwestycji, tworzymy do momentu, aż użytkownik powie „Tak, to jest to!” Projektujemy budynki wraz z ich pełnym otoczeniem oraz zielenią towarzyszącą.