_slab_ architekci

Inspiracje

O architekcie

_slab_ powstało jako połączenie sił dwóch doświadczonych projektantów, pasjonatów architektury: Marcina Śliwińskiego oraz Łukasza Ługowskiego. Każdy z nas specjalizuje się w innym aspekcie ogromnej dziedziny jaką jest architektura – Marcin w architekturze wnętrz, Łukasz w projektowaniu budynków. Dzięki naszej połączonej wiedzy, doświadczeniu i kreatywności jesteśmy w stanie tworzyć atrakcyjne, funkcjonalne i kompleksowe rozwiązania projektowe, które są powodem satysfakcji nawet dla najbardziej wymagających Klientów.

Ponad 10 lat aktywności zawodowej każdego z nas oraz dziesiątki zróżnicowanych projektów, opracowanych w ramach zleceń prywatnych oraz we współpracy z prestiżowymi wrocławskimi i warszawskimi pracowniami; publikacje branżowe oraz nagrody i wyróżnienia w konkursach architektonicznych stanowią solidny bagaż doświadczeń oraz zapewniają profesjonalną współpracę z Klientem na każdym etapie prac projektowych.

Architekci pracowni _slab_
Marcin Śliwiński

Absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Białostockiej. Wykwalifikowany architekt pasjonujący się architekturą wnętrz – domów i mieszkań, pomieszczeń biurowych i lokali użyteczności publicznej. Projektant mebli dopasowanych do potrzeb klienta. Grafik projektujący fotorealistyczne wizualizacje wnętrz – liczne kursy i certyfikaty m.in. „Corona Certified User”, „M4G Visuall Masterclass”.

Łukasz Ługowski

Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej. Doświadczony projektant specjalizujący się w architekturze mieszkaniowej – domach i rezydencjach oraz osiedlach mieszkaniowych i inwestycjach publicznych. Posiada uprawnienia projektowe w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń nr 66/DSOKK/2016 oraz wpis na listę Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego nr 2490/17/U/C.

Skontaktuj się

Warszawa, Polska

  Dane kontaktowe

  Lokalizacja działki

  Napisz wiadomość

  Dodatkowe informacje

  Marcin Śliwiński

  Łukasz Ługowski

  Skontaktuj się

  Warszawa, Polska

   Dane kontaktowe

   Lokalizacja działki

   Napisz wiadomość

   Dodatkowe informacje

   Marcin Śliwiński

   Łukasz Ługowski