Nowoczesna stodoła

ARCHMONDO to pracownia architektoniczna założona w Gdańsku przez Piotra Kowalczyka. Zakres jej usług jest bardzo szeroki, sięga od projektów architektonicznych i urbanistycznych, przez architekturę wnętrz, po grafikę. Swoją wszechstronność firma zawdzięcza posiadanej wiedzy oraz doświadczeniom jej twórców.
Z zamiłowaniem do tworzenia miejsc funkcjonalnych i prostych, a przy okazji bardzo ciekawych, pracowania ceni sobie jakość formy przy jak najmniejszym nakładzie treści. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjne rozwiązania o świeżym wykończeniu wizualnym podpartym znakomitą znajomością techniki budowlanej.

Nasze sukcesy projektowe są konsekwencją rzetelnego wypełniania założeń pracowni, polegających na utrzymywaniu w pracach elegancji, prostoty i uczciwości. Wyrafinowane i pełne pasji projekty do pełni swojej świetności wymagają wysokiej klasy materiałów, dlatego starannie dobieramy każdy element wykończenia, od materiałów budowlanych, elementów dekoracyjnych, przez zieleń, po perfekcyjnie zharmonizowane z koncepcją oświetlenie. Niebanalne projekty ARCHMONDO oprócz pierwszorzędnej funkcjonalności oferują klarowność i czystość rozwiązań, a co za tym idzie zadowolenie z użytkowania obiektu przy jednoczesnym docenieniu samej sztuki architektonicznej.

Inspirację bierzemy z najstarszej definicji architektury utworzonej przez dawnego rzymskiego architekta Witruwiusza, według której architektura to trwałość, użyteczność i piękno. To dla nas niezawodny znak, że kierując się twórczymi podpowiedziami serca, jak i niezawodnymi warunkami technicznymi stworzymy projekt cenny i dobry.

Zapraszamy do współpracy z pracownią ARCHMONDO!
więcej

architekci

dane kontaktowe

Biuro Gdańsk:
ul. Jabłoniowa 20/512
Województwo: pomorskie
Email: biuro@archmondo.pl
Telefon: 605 260 355

architekci

Dane kontaktowe

Biuro Gdańsk:
ul. Jabłoniowa 20/512
Województwo: pomorskie
Email: biuro@archmondo.pl
Telefon: 605 260 355