Aura House

Aura House czaruje balijską dżunglą

Położona wzdłuż pięknego wąwozu rzeki Ayung, Aura House to trzypiętrowa willa w całości wykonana z lokalnie uprawianego bambusa Asper. Aura House na nowo definiuje innowację architektoniczną dzięki balijskiemu kunsztowi.

Aura House położona jest 30 km na południe od Ubud, znanego jako indonezyjskie miasto duchów. Bambusowy obiekt, którego nigdy nie opuszcza dobra aura, oferuje fantastyczny widok rozpościerający się na rzekę Ayung.

Wnętrze ugości dwiema romantycznymi sypialniami z prywatną łazienką – każda na osobnym poziomie – z kolei w części wypoczynkowej znajdziemy duży salon, kuchnię oraz prywatny basen – naturalnie zanurzając się w basenowej kąpieli otuli nas widok nie z tej ziemi. To właśnie w Aura House znajdują się drzwi w kształcie jajka – stworzone przez firmę Ibuku przeszklenie otoczone bambusem.

Aura House stanowi część składową kompleksu wypoczynkowego Green Village, jednak jest osobnym bytem na terenie ośrodka. Odseparowane od reszty hotelu, przede wszystkim od gości hotelowych. Aura House sprawia wrażenie przeniesienia się do plejstoceńskiego lasu, gaju gigantycznych czarnych palm. „Aura jest jak upadła gwiazda lub mały złoty klejnot — zbudowana z najczystszego blond bambusa i utkana tak, jak zrobiłby to ptak”. W istocie.

Widoki, jakie oferuje każde z pięter Domu Aura zapraszają na przygodę do balijskiej dżungli – oczywiście każdy poziom to inna perspektywa i nowe doświadczenie.

Zapragnęliście sami doświadczyć widoków jak z bajki i udać się w nieznane? Nowoczesna STODOŁA spieszy Wam z pomocą w zakładce „Do wynajęcia”.

Lokalizacja: Sibang Gede, Bali
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Czytaj więcej

Zobacz podobne