nowoczesna STODOŁA
nowoczesna STODOŁA

Dom modułowy w technologii szkieletu drewnianego

Skontaktuj się

Domki Marysia Sp. z o.o.
ul. Tadeusza Kościuszki 2,
21-200 Parczew

  Twoje dane kontaktowe:  Lokalizacja działki, koordynaty GPS  Uzyskaj koordynaty GPS  O STODOLE

  Partner Extradom a kategorii gotowych domów modułowych: wybierz dowolny model domu w stylu stodoły z oferty Extradom i zleć nam jego realizację w stanie deweloperskim.

  Czym się wyróżniamy? Koszt inwestycji określamy już na samym początku!

  W przypadku wszystkich projektów realizowanych przez Domki Marysia, preferujemy podejście deweloperskie – czyli najpierw określamy budżet inwestora i do niego dostosowujemy możliwości zabudowy i program techniczny budynku/ów a nie odwrotnie – co stanowi najczęstszy błąd Inwestorów!

  Nasza oferta jest zawsze przejrzysta i zawiera wszystkie prace, realną cenę budowy umożliwiającą zamknięcie domu do etapu zapisanego w umowie. Dzięki naszym szczegółowym kalkulacjom i uczciwemu podejściu do Inwestora – cena zawarta w umowie z Domkami Marysia nigdy nie ulega zmianie.

  Technologia modułowa Domki Marysia

  Domy modułowe to budynki, które są budowane w fabryce. Ta technologia może być stosowana zarówno w przypadku obiektów mieszkalnych, jak i komercyjnych. Produkcja elementów/modułów drewnianych trwa na hali około 8 tygodni. Gotowe elementy budynku z zamontowanymi oknami i instalacjami wewnątrz są transportowane na teren Inwestycji wraz z pozostałymi materiałami. Sam montaż budynku na terenie działki Inwestora to około 2 dni. Pozostaje nam do wykonania dach, elewacja zewnętrzna, detale takie jak obróbka okien i drzwi. W rezultacie otrzymuje się gotowe pomieszczenia, które będą wymagały jedynie prac wykończeniowych. Zazwyczaj składają się one z kilku modułów, które są łączone ze sobą za pomocą specjalnych łączników.

  Nowoczesny dom modułowy ma wiele zalet
  • szybka budowa – z reguły dom modułowy buduje się w ciągu 3-4 miesięcy,
  • brak uzależnienia od warunków atmosferycznych,
  • brak sezonowych ograniczeń w budowie,
  • wysoka niezawodność gotowej konstrukcji,
  • łatwość transportu i montażu,
  • brak odpadów podczas budowy.
  Cenę znasz od samego początku – bez ukrytych kosztów

  Cena za dom modułowy całoroczny czy letniskowy zależy również od wykorzystanych materiałów. Pamiętaj, że do ostatecznego kosztu trzeba jeszcze doliczyć pomalowanie ścian, ułożenie podłogi czy aranżację łazienki.

  Warto znać jednak choć przybliżone koszty postawienia takiego domu na działce. W przypadku konstrukcji o powierzchni około 40 m2 cena to mniej więcej 260 000 zł w standardzie deweloperskim. Za dom wielkości 100 m2 trzeba zapłacić około 490 000 zł.

  Cena będzie oczywiście wyższa, jeśli zdecydujesz się na budynek wykończony „pod klucz”. W wielu przypadkach jest to jednak dobre rozwiązanie, ponieważ pozwala Ci zaoszczędzić czas. Kiedy zdecydować się na dom wykończony „pod klucz”? To świetne rozwiązanie, jeśli stawiasz budynek, który będzie przeznaczony na wynajem. Sprawdzi się też, jeśli nie masz czasu, żeby zaprojektować dom dla siebie w taki sposób, żeby zadbać zarówno o jego estetykę, jak i funkcjonalność.

  Firma Domki Marysia, realizuje projekty na terenie całego kraju. Możesz zamówić u nas dowolny projekt typu stodoła z naszej oferty i zlecić jego realizację w wersji „pod klucz”, również z fundamentem, czy nawet uzbrojeniem terenu.

  Jeśli jesteś właścicielem terenu, który chcesz przeznaczyć pod kompleks domów do wynajęcia – przygotujemy kompleksową strategię projektu:

  • znajdziemy mocne i słabe punkty Twojej lokalizacji,
  • zaproponujemy najlepsze rozwiązania planistyczne dla Twojej działki,
  • przygotujemy i poprowadzimy proces pozyskania pozwolenia na budowę oraz dokumentację do gestorów mediów,
  • opracujemy program funkcjonalny Twojej inwestycji,
  • przygotujemy harmonogram realizacji,
  • wykonamy prace ziemne, uzbrojenie terenu,
  • wykonamy fundamenty,
  • zbudujemy budynki według projektu w standardzie „pod klucz”.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszymi flagowymi projektami: Dom modułowy Marysia 04 oraz Dom modułowy Marysia 03.

  Szczegóły oferty

  Cena zakupu: 40m2 za 260 000 zł w standardzie deweloperskim

  Cena za dom modułowy całoroczny czy letniskowy zależy od wykorzystanych materiałów. Do ostatecznego kosztu trzeba jeszcze doliczyć pomalowanie ścian, ułożenie podłogi czy aranżację łazienki.
  W przypadku konstrukcji o powierzchni około 40 m2 cena to mniej więcej 260 000 zł w standardzie deweloperskim.
  Za dom wielkości 100 m2 trzeba zapłacić około 490 000 zł.
  Cena będzie wyższa, jeśli zdecydujesz się na budynek wykończony „pod klucz”, jednak o wszelkich kosztach informujemy na samym początku.