nowoczesna STODOŁA

  La Villa – dom z antresolą

  Skontaktuj się

   Dane kontaktowe:   Lokalizacja działki   Uzyskaj koordynaty GPS   O STODOLE

   IMS House jest producentem obiektów modułowych i prefabrykowanych. Moduły wyprodukowane w hali fabrycznej przewożone są do miejsca docelowego, gdzie odbywa się ich montaż. Domy prefabrykowane to gotowe elementy, które transportowane są na miejsce inwestycji, gdzie odbywa się szybka i czysta budowa na miejscu. Dzięki modułowym rozwiązaniom i sprefabrykowanej formie, czas budowy tego typu obiektów może zostać skrócony nawet o 80%.

   La Villa to nowoczesna STODOŁA do 35m2 powierzchni zabudowy na zgłoszenie z antresolą. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób stawiających na przestrzeń i komfort. W domku oprócz parteru z przestronnym salonem, aneksem kuchennym, w pełni funkcjonalną łazienką, znajdziemy także piękną sypialnię na antresoli. Ogromne przeszklenia przez oba piętra sprawiają, że dom jest świetnie doświetlony i pozwala cieszyć się widokami otaczającej natury. W tym modelu istnieje możliwość zabudowy pełnego piętra, co pozwala na wykorzystanie maksymalnego metrażu. Domek La Villa dostarczamy w 2 modułach transportem ponadgabarytowym z pilotażem lub budujemy w sprefabrykowanej formie na miejscu inwestycji.

   Stawiamy na najwyższą jakość surowców, precyzję wykonania i trwałość naszych obiektów. Wykorzystanie własnych pracowników umożliwia nam ograniczenie udziału podwykonawców, a co za tym idzie większą kontrolę nad procesem produkcji.  Wykwalifikowana kadra pracownicza dba o to, aby każdy etap produkcji odbywał się sprawnie i według wytyczonych norm – od projektu, przez budowę, aż po wykończenie, transport i montaż. Każdy produkowany przez nas obiekt jest dopracowany w 100%. Przechodzi kontrolę jakości zarówno przed opuszczeniem hali produkcyjnej, jak i po montażu w miejscu docelowym. W pełni wyposażone obiekty są wysokiej jakości produktem stałego lub czasowego zamieszkania. Cechują się znakomitymi parametrami cieplnymi oraz niskim zapotrzebowaniem na energię. Plasuje to je (w zależności od grubości rdzenia izolującego) w kategoriach obiektów energooszczędnych lub pasywnych.

   Co możesz znaleźć w IMS HOUSE?
   • Kilkanaście gotowych modeli domów bez pozwolenia na budowę do 70m2 – dopracowanych do perfekcji przez naszych architektów na podstawie setek projektów wykonanych z Inwestorami.
   • Mnóstwo zdjęć z realizacji – od najmniejszych domków, przez biura modułowe, garaże, restauracje i kawiarnie, aż po duże domy jednorodzinne!
   • Indywidualne projekty stworzone dla Inwestorów prywatnych i biznesowych.
   • Możliwość przygotowania indywidualnego projektu koncepcyjnego według Twojego pomysłu, zgodnego z MPZP lub WZ dla danej działki.
   • Seria gotowych Domów DIY do samodzielnego montażu!

   Szczegóły oferty

   Cena zakupu: cena bazowa SSZ (Stan Surowy Zamknięty) – 156 900 zł brutto (8% VAT)

   DANE POWIERZCHNIOWE:

   • Wymiary budynku: 3,99 x 8,77 [m]
   • Wysokość budynku: 6,00 [m]
   • Powierzchnia zabudowy: 34,99 m2
   • Powierzchnia podłogi: 46,55 m2
   • Pokój dzienny z aneksem kuchennym: 24,55 m2
   • Sypialnia na antresoli: 17,50 m2
   • Łazienka: 4,46 m2

   SPECYFIKACJA MATERIAŁOWA

   • Konstrukcja: drewno C24, które gwarantuje doskonałą trwałość.
   • Ściany: wykonane są w technologii izolacyjnych paneli strukturalnych. Rolę dwóch zewnętrznych warstw pełnią płyty wyróżniające się odpowiednim poziomem sztywności i odporności (najczęściej OSB3 lub MFP), natomiast rdzeniem izolującym najczęściej jest styropian grafitowy lub pianka PIR. Połączone ze sobą materiały tworzą odporną, bardzo  mocną ścianę budowanego obiektu.
   • Okna: w podstawowym wariancie wykonujemy stolarkę okienną i drzwiową szybową w profilach PCV. W ramach indywidualnego zamówienia istnieje możliwość wykonania stolarki trzyszybowej, aluminiowej lub drewnianej.
   • Elewacja: w podstawowym wariancie wykonujemy elewację z drewna świerkowego zabezpieczonego lazurą w wybranym przez inwestora odcieniu lub w połączeniu z moletowaną blachą na rąbek w dostępnym odcieniu RAL. W ramach indywidualnego zamówienia istnieje możliwość wykonania elewacji z drewna premium – modrzew syberyjski, drewno thermorowane, opalane, lub elewacja kompozytowa.
   • Dach: drewniana konstrukcja oraz ocieplenie grubości 15 cm z wełny mineralnej. W zależności od modelu obiektu oraz kształtu dachu stosujemy blachę na rąbek, pokrycie papą lub membraną PCV.

   Skontaktuj się

    Dane kontaktowe:    Lokalizacja działki    Uzyskaj koordynaty GPS