nowoczesna STODOŁA
nowoczesna STODOŁA

Dom modułowy

Skontaktuj się

Dom wystawowy
(wizyta po uprzednim kontakcie)
ul. Zakopiańska 56
30-435 Kraków

  Twoje dane kontaktowe:  Lokalizacja działki, koordynaty GPS  Uzyskaj koordynaty GPS  O STODOLE

  Firma PREFA Solutions powstała jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku budowlanego, który ze względu na wciąż kurczącą się liczbę specjalistów przy równoczesnym wzroście liczby inwestycji budowlanych oczekiwał od wykonawców rozwiązań efektywnych, szybkich i trwałych. To właśnie prefabrykacja i budownictwo modułowe okazało się właściwą drogą.

  Jak do tej pory, PREFA Solutions wyprodukowała przeszło 5 tyś. modułów prefabrykowanych na rynki we Francji, Szwajcarii, w Niemczech, Szwecji i w Polsce.

  PREFA House, to marka PREFA Solutions dedykowana konstrukcji ekologicznych, całorocznych domów modułowych o podwyższonym standardzie.

  Doświadczenie, jakie zdobyliśmy produkując przez blisko 10 lat pomieszczenia modułowe dla branży hotelarskiej dało nam wiedzę, którą wykorzystaliśmy tworząc nowy produkt – budynki modułowe oraz moduły dodatkowe. Wymagania, którym przyszło nam sprostać współpracując z największymi gigantami branży hotelarskiej tj. Radisson, Accor, Marriott, czy OKKO wygenerowały w PREFA House niepodważalną jakość.

  Posiadamy bardzo szeroką ofertę całorocznych domów modułowych już od 20m2 . Można je dowolnie konfigurować i na każdym etapie używania rozbudowywać o dodatkowe moduły mieszkalne oraz dodatkowe jak np.: taras, sauna, grill, sala multimedialna etc..

  Nasza szczegółowa oferta jest dostępna w katalogu, który można przeglądać lub pobrać na naszej stronie internetowej: prefahouse.com.

  Główne zalety naszych domów modułowych:

  • Skalowalność: Możliwość łączenia modułów w poziomie, jak i w pionie;
  • Logistyka: Domy przyjeżdżają gotowe do zamieszkania pod wskazany adres;
  • Wytrzymałość: Domy są całoroczne na konstrukcji stalowej spawanej od podstaw spełniamy normy WT21;
  • Ekologia: Dbamy o środowisko wewnątrz i na zewnątrz naszych domów wykorzystując materiały z recyklingu;
  • Zdrowie: Wszystkie materiały wykorzystywane do produkcji naszych domków mają ograniczone do minimum lotne związki organiczne (VOCs), które pod wpływem temperatury z łatwością przechodzą w postać pary lub gazu i są szkodliwe dla zdrowia i środowiska, zawarte w wielu materiałach; budowlanych nie występują w naszych domach. Rygorystycznie przestrzegamy norm eco-INSTITUT Germany GmbH, który opracował normy i limity dla lotnych związków organicznych w budownictwie i pomieszczeniach zamkniętych (French A+ VOC Label). Spełniamy ich najwyższy standard, czyli klasę A+;
  • Bezpieczeństwo: Spełniamy wysokie normy rynku Europejskiego C 15-100;
  • Mobilność: domy można przewozić, nie są na stałe związane z gruntem;

  Szczegóły oferty

  Cena zakupu: od 110 000 zł netto
  PREFA House | Dom modułowy