2 STODOŁY chillout

Mini domki

O STODOLE

Jeżeli chcesz poczuć klimat tropików, nie wyjeżdżając poza granice kraju 2 STODOŁY chillout to miejsce idealne dla Ciebie! Obiekt mieści się w Dziwnowie i oferuje 8 pokoi oraz dostęp do kawy, herbaty oraz zdrowych przekąsek o każdej porze dnia i nocy. Serwowane są również przepyszne, domowe śniadania. Projekt 2 STODOŁY chillout zakładał minimalizm i to widoczne jest w elewacji budynków. Natomiast otoczenie i wnętrza to już inna bajka.

Ten nadbałtycki butikowy pensjonat swoim wystrojem wnętrz przenosi Gości w ciepłe kraje. Pastelowe kolory to miłość damskiej części rodziny, którą przeniesiono do wystroju pokoi. Tutaj poczujesz także morski klimat, ale w inny sposób niż wszędzie nad Bałtykiem. Popularne marynistyczne kotwice i dodatki w kolorze granatu zastąpiono motywem flaminga i tropikalnych owoców. Egzotyczne jest już samo obejście STODÓŁ – tutaj sosny przeplatają się z palmami, a na ziemi zamiast kory czy trawy leży piasek! Ale to jeszcze nie wszystko! Właściciele wciąż zachodzą w głowę aby jak najbardziej urozmaicić swój obiekt. I tak oto, już wiosną w STODOLE zamieszkają alpaki, a pośród lasu staną 2 niezależne apartamenty Tiny House! Pensjonat znajduje się  w odległości 800 m od plaży. W bliskiej okolicy znajdują się również rzeka Dziwna, zalew Kamieński, a także Jezioro Martwe i dwie Mariny.

2 STODOŁY chillout to miejsce warte odwiedzenia niezależnie od pory roku – przekonaj się sam!

Szczegóły oferty

Cena wynajęcia: od 350 zł za dobę

Noclegi w domku nie obejmują śniadań, gwarantujemy za to codziennie rano świeże pieczywo dostarczane pod drzwi.
Siedlisko ma własny monitorowany i zamykany parking, ogród z hamakami, placem zabaw i wieloma strefami relaksu, strefą chillout (jacuzzi i sauna) i alpakarnie, w której mieszkają Leo i Rio. Ponadto oferujemy bezpłatne rowery miejskie, kino letnie dla młodszych z popcornem i lampką wina dla dorosłych w ciepłe letnie wieczory.

Udogodnienia:

  • suszarka do włosów, ręczniki, pościel,
  • komplet kosmetyków,
  • telewizor, sala kinowa,
  • biblioteczka, gry planszowe.

Skontaktuj się

Skontaktuj się