nowoczesna STODOŁA
nowoczesna STODOŁA

Anahata Siedlisko&SPA

Skontaktuj się

Bierżałowce 37A,
16-500 Bierżałowce

O STODOLE

Anahata Siedlisko&SPA to inspirujące miejsce wśród zieleni. Dwa stylowe domy, wellness na łonie natury, ogród pełen kwiatów i urokliwych zakątków. To wyszukany design i dbałość o szczegóły.

Siedlisko znajduje się na terenie pogranicza z Litwą. Są tu dziewicze, nieodkryte tereny, sielankowe pagórki, połacie rezerwatów przyrody i kameralne, morenowe jeziora. Przyroda, która jest na wyciągnięcie ręki, gra pierwsze skrzypce. Naszymi jedynymi sąsiadami są sosnowe lasy, pachnące łąki i leśne jeziorka.

Jesteśmy oddaleni od cywilizacji. Te tereny są jednymi z najmniej „skażonych” światłem miast w Polsce. Stąd obserwacja nieba w nocy  to jak wizyta w planetarium – spektakularne wrażenia. Ponadto siedlisko to rozległy, pięknie zaprojektowany ogród, 2 oczka wodne, setki krzewów i kwitnących kwiatów. Niewątpliwie urokliwe jest także bezpośrednie sąsiedztwo lasów, które tworzą zachwycającą scenerię do odpoczynku.

Otaczająca przyroda była dla nas inspiracją do stworzenia atmosfery głębokiej i wielowymiarowej regeneracji w zaciszu prywatnego SPA. W niepowtarzalnym wellness na łonie natury do dyspozycji: podgrzewany basen, jacuzzi, sauna opalana drewnem, altanka w klimacie boho z kinem plenerowym i gorąca banią. Wisienką na torcie w naszym zielonym SPA są wyjątkowe masaże plenerowe wykonywane na prywatnym pomoście nad jeziorem.

W siedlisku znajdują się dwa domki z przytulnym i niepowtarzalnym wystrojem. Każdy z nich jest niezależny i w pełni wyposażony, co gwarantuje wygodę, intymność oraz prywatność. Ich wnętrza staraliśmy się urządzić z dbałością o każdy detal.

Mniejszy – MODRZEW

To obiekt o prawie stuletniej historii, który był oryginalną częścią siedliska. W domu panuje wyjątkowa atmosfera, dająca poczucie „bycia u siebie”. Duch drewnianego domu pozostał, w środku znajdziecie jednak wszystkie współczesne udogodnienia. Dom ma powierzchnię 105m2, jest idealny dla rodzin z dziećmi, małych grup przyjaciół oraz osób ceniących sobie własną przestrzeń.

Większy – SOSNA

Dom zaprojektowano tak, by spełnić kryteria w zakresie luksusu i komfortu, przy jednoczesnym poczuciu, że jest się u siebie w domu. To cudowna mieszanka współczesnego designu i tradycyjnego stylu podkreślonego meblami stworzonymi przez lokalnych rzemieślników. Dom ma powierzchnię 210m2. Dla większych grup wynajmujemy go na wyłączność.

Przy większej ilości Gości proponujemy równoczesny wynajem dwóch domów i tym samym rezerwację całego siedliska na wyłączność. Istnieje możliwość zorganizowania wyjazdów integracyjnych, firmowych lub kameralnych wesel plenerowych.

W niedalekiej odległości od siedliska nie brak jest atrakcji: znajduje się  tu jeden z najpiękniejszych szlaków kajakowych na rzece Czarna Hańcza, niesamowity Wigierski Park Narodowy z rowerową trasą Green Velo dookoła jezior, mamy też stadninę konną i możliwość zorganizowania prawdziwego kuligu zwieńczonego ogniskiem z grzańcem.

Szczegóły oferty

Cena wynajęcia: od 1000 zł za dobę za dom
 • w pełni wyposażona kuchnia, podstawowe przyprawy i zapas ziarnistej kawy w ekspresie,
 • komplet ręczników,
 • suszarka do włosów,
 • drewno do kominka,
 • podgrzewany basen zewnętrzny,
 • jacuzzi (w okresie wakacyjnym),
 • altana boho z kinem plenerowym,
 • plac zabaw dla dzieci,
 • prywatny pomost nad pobliskim jeziorem + łódka,
 • dwie altany grillowe z wędzarnią,

Dodatkowo płatne:

 • sauna 170zł/2h seans,
 • gorąca balia 150zł/4h,
 • masaż 1h/ 160zł,
 • jacuzzi 250zł od (płatne od października do kwietnia).