Campo Resort

  Skontaktuj się

  O STODOLE

  Campo Resort to miejsce, w którym czas płynie wolniej…

  3 prywatne domy typu nowoczesna STODOŁA tworzą luźną, krajobrazową kompozycję – niczym w alpejskiej wiosce. Wszystkie domy zwrócone są swoimi przeszklonymi ścianami w tę samą stronę i usytuowane tak, aby zapewnić Gościom pełną prywatność, jednocześnie zapewniając niezakłócony niczym widok na las i góry. Każdy z 6-osobowych domków ma powierzchnię 70 metrów kwadratowych. Na parterze znajduje się salon z tarasem, w pełni wyposażony aneks kuchenny z jadalnią i jedna z dwóch łazienek. Okna panoramiczne otwierają dom na naturę i doskonale łączą wnętrze z otaczającą go przyrodą. Na piętrze mieści się druga łazienka oraz dwie sypialnie ze wspólnym balkonem o powierzchni 12 metrów kwadratowych. Domy mają swoje prywatne narciarnie, w których Goście zimą bezpiecznie schowają sprzęt narciarski i wysuszą buty, a latem mogą przechowywać swoje rowery.

  Aby umilić czas spędzony w Campo, na naszych Gości czeka kosz powitalny z drobnym poczęstunkiem, książki i gry planszowe. Nie trzeba się także martwić o miejsca parkingowe. Co więcej, dzięki szybkiemu połączeniu z internetem, Campo Resort jest idealnym miejscem, aby połączyć pracę zdalną z poznawaniem uroków Zieleńca.

  W wolnym czasie…

  Zimą Zieleniec przyciąga fanów narciarstwa i snowboardu. Znajduje się tu aż 31 wyciągów, a duża ilość zróżnicowanych tras pozwala cieszyć się zimowym szaleństwem bez względu na to czy jeździsz od lat, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z szusowaniem. Sympatycy narciarstwa biegowego także znajdą tu coś dla siebie! Łączna długość tras biegowych (po polskiej i czeskiej stronie) wynosi ponad 200 kilometrów. Są one systematycznie ratrakowane, aby móc cieszyć się jak najlepszymi wrażeniami z jazdy.

  W cieplejszą część roku Ziemia Kłodzka odkrywa przed miłośnikami gór swoje skarby. Od wież widokowych, z których można podziwiać widoki, przez dziesiątki kilometrów szlaków w Górach Bystrzyckich, Stołowych i Orlickich, aż do atrakcji takich jak Stajnia Gryglówka, Błędne Skały czy Torfowisko pod Zieleńcem. Nie można też zapomnieć o różnorodności tras rowerowych, jakie znajdują się na tych terenach. Trasy szosowe, MTB, Singletrack Glacensis i Family Bike Park Zieleniec przyciągają amatorów sportów rowerowych.

  Dużym plusem jest bliskość naszych południowych sąsiadów i atrakcji, jakie się u nich znajdują. Skywalk – Ścieżka w Obłokach, Skalne Miasto Adršpach czy Jaskinia Niedźwiedzia, to miejsca, które zdecydowanie warto zobaczyć! Pasjonaci sportu ucieszą się z faktu, że po czeskiej stronie czeka na nich kompleks tenisowo-sportowy Artamon, który w tym roku planuje także otwarcie mini pola golfowego.

  Projekt Campo Resort przygotowany został przez architektów z pracowni SLAB.

  Szczegóły oferty

  Cena wynajęcia: od 800 zł za dobę

  Sezon wysoki (01.12-10.03): 1200 zł/dobę.
  Sezon niski (11.03-30.11): 800 zł/dobę.
  + opłata uzdrowiskowa 4,50 zł od osoby za każdy dzień pobytu.

  Udogodnienia:

  • wyposażony aneks kuchenny,
  • ręczniki, pościel,
  • prywatna narciarnia, suszarka do butów,
  • TV,
  • darmowy parking,
  • monitoring.

  Skontaktuj się