Domek na skarpie

Mini domki

O STODOLE

Mieszcząca się w niewielkiej podkarpackiej miejscowości Radawa, zaprojektowana w stylu góralskim Bacówka Radawa & SPA, otoczona jest przez rozległe sosnowe lasy zapewniające kontakt z naturą oraz odcięcie od wielkomiejskiego zgiełku. Strefa Hotelowa to bogata oferta, w której znajdują się apartamenty hotelowe, domki Modern Folk oraz domki Osada, w których gronie znajduje się domek Na skarpie!

Domek Na skarpie to klimatyczny, całoroczny domek dla par ceniących sobie styl i nowoczesność. Dwuosobowy, parterowy domek liczący 30 metrów kwadratowych mieści salon z łóżkiem małżeńskim oraz komfortową łazienką z kabiną prysznicową. Może być on użytkowany przez cały rok – posiada zarówno klimatyzację, jak i ogrzewanie.

Szczegóły oferty

Cena wynajęcia: od 650 zł za dobę

W domku nie ma możliwości zakwaterowania więcej niż dwóch osób.
W domku Na Skarpie mile widziane są zwierzęta, o planowanym przyjeździe z pupilem należy zawsze wcześniej poinformować recepcję Hotelu. Za pobyt zwierząt pobierana jest dodatkowa opłata. Informujemy, że na terenie Bacówki obowiązuje specjalny regulamin pobytu zwierząt, dostępny na stronie internetowej Hotelu i w recepcji.

Udogodnienia:

  • szlafroki, ręczniki, kosmetyki,
  • TV, Internet,
  • klimatyzacja,
  • suszarka do włosów,
  • minibar.

Skontaktuj się

Skontaktuj się