nowoczesna STODOŁA

Domki Czarny Bocian

Skontaktuj się

ul. Śliwkowa 2, 84-113 Białogóra

O STODOLE

Od zawsze naszym marzeniem było kupno starej STODOŁY na Mazurach z dwuspadowym dachem z czerwonej cegły. Lata mijały a los zadecydował inaczej. Sami wybudowaliśmy STODOŁĘ. I nie w hałaśliwych Mazurach, a w spokojnej nadmorskiej miejscowości, o której mało kto słyszał. Białogóra oferuje piękne sosnowe lasy z jagodami, grzybami i wrzosami. Szerokie, puste palże z jedwabnym pisakiem. Stadninę koni, Wydmy lubiatowskie, szlaki rowerowe, śpiew ptaków o poranku. I wiele innych atrakcji.

Nadmorskie Domki Czarny Bocian

Czarnego Bociana zbudowaliśmy z miłością i starannością. Nasi Goście wypoczywają wśród przyrody, ale też w dobrze urządzonych wnętrzach. Przygotowaliśmy dwa komfortowe apartamenty o powierzchni 60 m2  każdy, przeznaczone są dla 4 dorosłych osób. Dzieci do dwóch lat zapraszamy bezpłatnie. W każdym z apartamentów możemy zaproponować: na piętrze sypialnię z dużym łóżkiem 180 x 200, sypialnię z dwoma łóżkami 90 x 200, dodatkowo w salonie może spać 1 osoba. Na parterze znajduje się wygodna kuchnia dobrze wyposażona (kuchenka, zmywarka, toster, czajnik, ekspres). W jadalni przygotowaliśmy stół i dwie ławy. Salon to wygodna kanapa, fotel. Można również skorzystać z TV. Dla osób szukających spokoju i wyciszenia od miejskich bodźców mamy dobrze zaopatrzoną biblioteczkę, audiobooki i planszówki. Każdy z apartamentów posiada 20 m2 taras z meblami ogrodowymi i grillem. W ogrodzie znajduje się piaskownica z piaskiem z plaży dla dzieci oraz inne nietypowe atrakcje.

Do plaży głównym deptakiem jest około 1 km, rekomendujemy dalsze plaże, np. nr 35 z rzeczką Bezimienną. Dalsza okolica to choćby latarnia Stilo, wydmy lubiatowskie, spływy rzeką Piaśnicą (od jeziora Żarnowieckiego do plaży w Dębkach), skansen w Nadolu oraz kompleks Kaszubskie Oko w Gniewinie.

Czarny Bocian to ptak wyjątkowy i rzadki! Tak jak nasze DOMY!

Szczegóły oferty

Cena wynajęcia: od 450 zł za dobę za domek

Sezon niski (cały rok z wyjątkiem: świąt, długich weekendów oraz lipca i sierpnia): 450 zł za domek/doba (4 osoby, minimum 4 noce ).
Sezon wysoki (święta, długie weekendy oraz lipiec i sierpień): 600 zł za domek/doba (4 osoby, minimum 4 noce).
+ 70 zł za kolejną osobę,
+ 20 zł za pieska za dobę.
Dzieci do 2 lat zapraszamy bezpłatnie.

Udogodnienia:

  • ręczniki, suszarka do włosów,
  • czajnik elektryczny, toster, ekspres do kawy, podstawowe wyposażenie kuchni,
  • TV, internet,
  • planszówki, książki, audiobooki,
  • miejsce postojowe na terenie obiektu,
  • taras,
  • grill
  • opłata klimatyczna w cenie.

Skontaktuj się

ul. Śliwkowa 2, 84-113 Białogóra