Domki Ulkowo

Mini domki

O STODOLE

Domki Ulkowo to czas na słodkie lenistwo. Oddaliśmy temu miejscu kawałek naszego słodkiego, pełnego miodu, serca. Teraz Wy możecie sprawdzić, jak tu smakuje wypoczywanie. Chcielibyśmy zaprosić Państwa do kompleksu 4 domków położonych niedaleko najpiękniejszej plaży w Słajszewie – gdzie nie zobaczysz w sezonie tłumów turystów. Nawet w najbardziej gorącym momencie sezonu zaznasz tu ciszy i spokoju oraz położysz się na mięciutkiej plaży bez lasu parawanów. Do tego raju prowadzi pachnący latem sosnowy las, zaś jesienią kwitną wrzosowiska.

Nasze domki zaprojektowaliśmy tak, aby był wyczuwalny miodowy klimat. Od lat prowadzimy rodzinną pasiekę, dzięki czemu możemy obdarować gości naszymi miodkami. Bryła domku przypomina ul, zaś w środku znajdziemy grafiki, dodatki związane z pszczelarstwem. Na 2000-metrowej działce rozłożyliśmy nasze cztery domki tak, aby każdy mógł poczuć się komfortowo. Z każdego tarasu roztacza się widok na pola i las, zamiast na tarasy sąsiadów. Dodatkowym atutem jest to, że teren przed działką należy do nas, więc zapewniamy, że w przyszłości nic ani nikt nie zakłóci idyllicznego widoku.

Każdy z domów ma 70 metrów kwadratowych, pomieści maksymalnie sześć osób. Na piętrze znajdziemy dwie sypialnie i dużą łazienkę z prysznicem. Na parterze przestronny salon z wygodną rozkładaną kanapą, kuchnia w pełni wyposażona i mała łazienka. Na nieco chłodniejsze wieczory wyposażyliśmy domki w kozę, która ogrzeje i nada klimat. Rozmieściliśmy nasze domki w taki sposób, aby każdy mógł poczuć się komfortowo i sielsko. Dwa umieściliśmy z przodu, a dwa z tyłu działki. Pomiędzy domkami jest 10-metrowa odległość. Działkę otaczają pola i łąki. Wifi działa bez zarzutu na całym terenie, który jest ogrodzony. Zwierzęta są u nas mile widziane. W razie niepogody jest telewizor z Netflixem, gry planszowe i książki.

Szczegóły oferty

Cena wynajęcia: od 450 zł za dobę

Szczegółowe ceny i zasady wynajmu znajdziecie na stronie internetowej Domków Ulkowo.

Udogodnienia:

  • akceptujemy zwierzęta domowe,
  • funkcjonalnie wyposażona kuchnia,
  • ręczniki, suszarka, pościel,
  • duży taras,
  • ogrodzony obiekt,
  • w ofercie od maja 2023 korzystanie z sauny oraz jacuzzi.

Skontaktuj się

Skontaktuj się