Domki Widok na Staw

  Skontaktuj się

  O STODOLE

  W okolicy Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, na przedmieściach Kościerzyny we wsi Kaliska Kościerskie zbudowaliśmy dwie STODOŁY z drewnianą elewacją oraz panoramicznymi oknami z widokiem na staw. Staraliśmy się stworzyć obiekt, który ma posłużyć naszym gościom zarówno do weekendowego odpoczynku, jak i wakacyjnych wypadów pełnych atrakcji. Obydwie STODOŁY o powierzchni 65 m2 są piętrowe i w pełni funkcjonalne. Dedykowane dla 4 do 6 osób, które wygodnie mogą korzystać z sypialni z łóżkiem podwójnym, dwoma łóżkami pojedynczymi oraz rozkładanej kanapy. Frontowa ściana na piętrze w obydwóch STODOŁACH jest w pełni przeszklona dając piękny widok na staw. Na parterze znajduje się łazienka z prysznicem, aneks kuchenny i mały salon z kanapą. Duże przesuwne okna otwierają się na spory taras, który latem idealny jest do przesiadywania ciepłych wieczorów z lampką wina lub rozpalonym grillem.

  Elewację tworzą długie drewniane kantówki z modrzewia syberyjskiego, które w połączeniu z szklanym frontem tworzą nowoczesny styl w kontakcie z naturą. Wnętrza naszych domków są przytulne, ciepłe i funkcjonalne. Przykładamy dużo uwagi na detale, ozdoby i dekoracje. Na wyposażeniu domku znajdziecie żelazko, suszarkę i ręczniki kąpielowe. Stronimy od monotonii i powtarzalności, dlatego styl wewnątrz różni się między sobą dając wybór naszym gościom.

  Otoczenie

  Lokalizacja naszych domków to jedna z zalet, którą często podkreślają nasi goście. Definiuje nas bliski kontakt z przyrodą, otaczające zielone tereny i lasy oraz fascynujący widok na staw. Prywatna przestrzeń dookoła stawu z zielonymi trawnikami, lasem tworzy kameralny, wiejski klimat. Właśnie to chcemy oferować naszym gościom. Okolica domków to nasze rodzinne gospodarstwo otulone polami uprawnymi. Do wioski prowadzi mało ruchliwa szutrowa droga. Nad wodą znajduje się spory pomost z leżakami i piaszczystą plażą, a na środku stawu znajduje się wysepka z niskimi drzewami, na którą prowadzi kolejny drewniany pomost. Nasz staw jest zarybiony, a pływają w nim spore szczupaki oraz karpie.

  Slow life to nie jedyne hasło przewodnie jakie nam towarzyszyło przy tworzeniu naszego obiektu. Dla osób aktywnie spędzających wolny czas polecamy grę w tenisa ziemnego na naszym korcie, pływanie w stawie, wycieczki piesze do lasu oraz łowienie ryb. Dbamy o świeżo ściętą trawę, która oprócz zapachu daje możliwość zorganizowania swojskiego pikniku. Do dyspozycji każdego z domków jest również grill na węgiel drzewny, a w części wspólnej duże palenisko. Zimą dodatkowo proponujemy jazdę na nartach, na łyżwach i zabawy na śniegu.

  Tereny wokół naszych STODÓŁ idealnie nadają się również na jazdę na rowerze, gdzie w zasięgu wycieczki rowerowej dojedziemy szczytu Wieżyca (329 m n.p.m.), które jest nie tylko najwyżej położonym miejscem na Pojezierzu Kaszubskim w Polsce, ale na całym Niżu Środkowoeuropejskim. Te okolice pojezierza Kaszubskiego kryją jeszcze jedną ciekawostkę. Dwa stoki i wyciągi narciarskie z profesjonalnym wyposażeniem do uprawiania sportów zimowych dające sporo frajdy naszym gościom. Ośrodek z wyciągiem jest czynny przez cały rok oferując również wiele atrakcji w sezonie letnim. Trudno szukać na Pomorzu w okolicy atrakcji, takich jakie oferuje Szwajcaria Kaszubska i leżące wokół niej miejscowości. Po zwiedzeniu okolicy można zapuścić się głębiej w kierunku jeziora Raduńskiego wraz z Kaszubską Bramą i dalej w stronę Lasów Mirachowskich z rezerwatami przyrody: Kurze Grzędy i Jezioro Turzycowe.

  Przekonaj się sam, wyjedź na wieś i odpocznij w miejscu z Widokiem na Staw!

  Szczegóły oferty

  Cena wynajęcia: od 400 zł za dobę

  Sezon wysoki: od 520 złotych za dobę dla 4 osób.
  Sezon niski: od 400 złotych za dobę dla 4 osób.
  Minimalny pobyt to 2 doby w sezonie niskim oraz 4 doby w sezonie wysokim.
  Nie zapomnij zapytać o rabat przy rezerwacji tygodniowego pobytu.

  Udogodnienia:

  • bezpłatne wypożyczenie rakiet i piłek do tenisa,
  • prywatny staw z dwoma pomostami,
  • piaszczysta plaża z leżakami,
  • ciszę i spokój, urokliwy krajobraz Pojezierza Kaszubskiego,
  • w pełni wyposażony aneks kuchenny,
  • klimatyzację,
  • ręczniki kąpielowe,
  • suszarka do włosów i żelazko,
  • grill na węgiel drzewny,
  • hamak,
  • miejsce na ognisko,
  • internet,
  • na życzenie łóżeczko turystyczne dla dziecka i fotelik do karmienia.

  Skontaktuj się