nowoczesna STODOŁA

Dzielnik. Bez reszty

Skontaktuj się

Dzielnik 38, 05-332 Dzielnik

O STODOLE

Dzielnik. Bez reszty to odremontowana STODOŁA letniskowa, która w swoim nowym wydaniu ma zachwycać gości i cieszyć gospodarzy. Monika i Maciek, to para która uwielbia podróżować po klimatycznych miejscach w Polsce i takie też zapragnęli stworzyć dla siebie. Miejsce otoczone naturą, lasem, tak aby skutecznie odciąć się od miasta i zapomnieć o problemach. To im się udało. Wystarczy tylko chwila, by docenić ciszę przerywaną tylko koncertowym śpiewem ptaków.

Renowacja Dzielnika

Już w czasie remontu, koncepcja zakładała również przyjmowanie gości, tak aby dzielić się tym miejscem z innymi. Spragnieni kontaktu z naturą docenią położenie na skarpie w środku lasu, duże okna z widokiem na naturę, wijąca się zakolami rzeczkę Piaseczna, która jest dopływem Świdra. Panuje tu swoisty mikroklimat, sarny i jelenie nieśpiesznie przechodzą tuż obok domku a bobry budują tamy na rzeczce. Taki jest Dzielnik. Bez reszty. Bryła budynku po remoncie pozostała niezmieniona, natomiast układ okien pozwala doceniać przyrodę z każdej jego strony. Elewacja została wykonana w technologii spalonego drewna, co zdecydowanie pięknie komponuje się z okalającym je lasem. Duży, a wręcz ogromny taras przed budynkiem to niewątpliwy atut tego miejsca. Piękny widok pozwala kontemplować przyrodę, ćwiczyć jogę lub spożywać posiłki przy wspólnym stole. We wnętrzach znajdziemy naturalne materiały jak drewno, wiklina czy kamień.

Przestrzeń wypoczynkowa

Na dole, wspólna przestrzeń około 60m2 została zaprojektowana dla komfortowego pobytu gości i jest w pełni wyposażona. Znajdziemy tu duży stół na 8 osób, kanapę, kominek, łazienkę z sauną oraz dużą kuchnię i spiżarnię. Domek jest całoroczny, ma ogrzewanie podłogowe oraz kominek. Natomiast na górze znajdują się 4 sypialnie, 2 z podwójnymi łóżkami i 2 z łóżkami piętrowymi dla dzieci oraz z łóżkami pojedynczymi oraz druga łazienka. Dla dzieci oprócz atrakcji w postaci łóżek piętrowym, są zabawki, puzzle i klocki, sprzęt sportowy i plaża usypana nad rzeczką. Nieogrodzony teren sprzyja spacerom i odkrywaniu okolicy, dlatego tym lepiej możemy zanurzyć się w przyrodzie i jakościowo wypocząć.

Szczegóły oferty

Cena wynajęcia: od 900 zł za dobę

Domek przeznaczony do 10 osób.
Akceptujemy małe psy, średnie psy, koty.

Udogodnienia:

  • ręczniki, pościel, kosmetyki,
  • sauna,
  • gry planszowe, zabawki, biblioteczka,
  • wyposażona kuchnia, podstawowe produkty spożywcze,
  • meble tarasowe,
  • grill.

Skontaktuj się

Dzielnik 38, 05-332 Dzielnik