nowoczesna STODOŁA

Hill & Chill

Skontaktuj się

ul. 1 Maja 56d, 57-350 Kudowa-Zdrój

O STODOLE

Chcielibyśmy zaprosić Państwa w nasze rodzinne strony, do pięknej Kudowy Zdroju, którą odkrywamy dla Was na nowo. Tworząc Hill & Chill zależało nam, aby było to miejsce kameralne, pozwalające na odpoczynek w bliskości z naturą w komfortowych warunkach. Nasze domy położone są u stóp Gór Stołowych, na uboczu Kudowy Zdroju, w otulinie Parku Narodowego, bezpośrednio przy szlaku turystycznym. To tutaj wyciszycie się Państwo kontemplując widoki okolicznych wzgórz, leśnych zwierząt o poranku, czy wsłuchując się w szum górskiego strumyka przepływającego przez naszą działkę. Jest to również znakomita baza wypadowa dla osób, które pragną aktywnie spędzić czas, polecamy pobliskie trasy narciarskie, rowerowe, czy górskie szlaki piesze.

Dom Hill & Chill

W naszej ofercie mamy obecnie na wynajem dom z antresolą o powierzchni użytkowej 46 metrów kwadratowych, który pozwoli Państwu odpocząć w komfortowych warunkach, obcując bezpośrednio z naturą przez cały rok. Dom jest w pełni wyposażony, klimatyzowany i ogrzewany. Maksymalna liczba gości to 5 osób. Wkrótce planujemy udostępnić Państwu drugi dom z pełnym piętrem.

Na parterze znajduje się przestronny pokój dzienny o wysokości 7 metrów – centralne miejsce w naszym domku, w pełni wyposażony aneks kuchenny, który zapewni Państwu pełną swobodę w przygotowywaniu posiłków dla całej rodziny z pięknym widokiem na las, komfortowa łazienka oraz przedpokój. Piętro to część wypoczynkowa z wygodnym fotelem, gdzie z kubkiem aromatycznej kawy lub herbaty można zanurzyć się w lekturze oraz otaczającej nas naturze. Jest także miejsce do pracy z biurkiem i krzesłem. W zacisznej części antresoli znajduje się część sypialna z dwuosobowym tapicerowanym łóżkiem z zagłówkiem oraz dodatkowo łóżko jednoosobowe.

Z pokoju dziennego macie Państwo bezpośrednie wejście na główny taras, gdzie przygotowaliśmy dla Państwa komplet mebli wypoczynkowych leżaki oraz grill węglowy. Drugi z tarasów znajduje się po przeciwnej stronie budynku, to miejsce gdzie mogą Państwo cieszyć się odpoczynkiem obserwując dzieci bawiące się na naszym placu zabaw. Plac zabaw to miejsce, które który stworzyliśmy dla naszych najmłodszych gości w formie kopuły wspinaczkowej ze zjeżdżalnią.

Park Narodowy Gór Stołowych

Park Narodowy Gór Stołowych to obszar niezwykle atrakcyjny dla turystów. Tereny te przecina gęsta sieć szlaków turystycznych i tras rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Znajdziecie tutaj Państwo doskonałe warunki do uprawianie turystyki aktywnej. Przemierzając górskie szlaki trafimy na liczne osobliwości skalne Gór Stołowych, jak choćby: wspaniałe skalne miasto na Szczelińcu Wielkim (919 m n.p.m.), fantastyczne skalne labirynty Błędnych Skał w masywie Skalniaka (915 m n.p.m.). W okresie zimowym natomiast w Górach Stołowych wytyczane są narciarskie trasy biegowe.

Kudowa Zdrój

To jedno z najstarszych europejskich uzdrowisk, znane od wieków z leczniczych właściwości wód mineralnych, których źródła biją w samym centrum miasta, w Parku Zdrojowym. Do Kudowy przyciągają turystów również walory krajobrazowe i historyczne. Unikalny mikroklimat Kudowy sprawia, że jest to idealne miejsce na wypoczynek przez cały rok. Ze względu na swoją lokalizację, nasze miasto jest doskonałą bazą wypadową do odkrywania pięknych zakątków naszego regionu, Ziemi Kłodzkiej. Co więcej, jesteśmy miastem granicznym z Czechami, co daje Państwu również dodatkowe możliwości poznania atrakcji turystycznych oraz kultury i kuchni naszych sąsiadów, polecamy zabytkowy zamek w przygranicznym mieście Nachod, Skalne Miasto Ardspach, czy wycieczkę do pięknej Pragi. W Kudowie znajdziecie Państwo bogatą ofertę gastronomiczną, liczne restauracje oraz kawiarnie zaspokoją najbardziej wymagające podniebienia.

Trasy rowerowe wokół Hill & Chill

Kudowa to raj dla miłośników dwóch kółek. Ukształtowanie terenu oraz urok wzgórz otaczających nasze miasto wyjątkowo sprzyjają turystyce rowerowej, zarówno szosowej, jak i górskiej. W Kudowie czeka na Państwa kilka pętli Singletrack, czyli wąskich ścieżek wijących się zboczami gór. Mamy również trasy wytyczone w Parku Narodowym, umożliwiające dotarcie na rowerze do najciekawszych fragmentów Gór Stołowych, oraz międzynarodowe trasy rowerowe łączące Polskę z Czechami.

Zieleniec

Oddalony tylko o 20 km od naszego miejsca Zieleniec jest jednym z największych ośrodków narciarskich w Polsce. Leży na wysokości 950 m n.p.m. w Górach Orlickich. Ze względu na specyficzny mikroklimat, kilometry świetnie przygotowanych tras oraz liczne wyciągi, Zieleniec jest rajem dla narciarzy. Dla miłośników letniej przygody w górach, Zieleniec oferuje również liczne atrakcje, m.in. trasy rowerowe, czy kolej linową, którą możecie dostać się Państwo na czeską stronę granicy. W pobliżu Zieleńca znajdują się także wieże widokowe, po stronie polskiej, na szczycie Orlicy (1084 m n.p.m.) oraz po stronie czeskiej, na szczycie góry Wielka Desztna (1115 m n.p.m.), skąd możecie Państwo podziwiać zapierające dech w piersiach widoki gór.

Do zobaczenia w Hill & Chill!

Szczegóły oferty

Cena wynajęcia: od 450 zł za dobę

Cena najmu uzależniona jest od terminu i ilości osób, szczegóły na naszej stronie internetowej.

W cenę wliczone jest/wyposażenie domku to:
• Internet,
• Klimatyzacja, ogrzewanie,
• Zestaw degustacyjny kawy (ekspres Nespresso) i herbaty,
• Ręczniki, suszarka, żelazko z deską do prasowania,
• Kuchenka mikrofalowa/płyta indukcyjna, zmywarka,
• Grill,
• Opłata klimatyczna.

Dom z antresolą (max 5 osób) – sezon wysoki (lipiec-sierpień, styczeń-luty), czas wynajmu min 5 dób, cena za dobę: 550 zł
Dom z antresolą (max 5 osób) – sezon średni (pozostałe miesiące, z wyłączeniem długich weekendów i Świąt), czas wynajmu min 2 doby:
• cena za dobę do 3 osób: 450 zł
• cena za dobę (4-5 osób): 500 zł

Dzieci do 3 r.ż. śpiące z rodzicami lub w łóżeczku turystycznym zapraszamy bezpłatnie, nie są wliczane do całkowitej liczby osób w domku.
Akceptujemy małe, dobrze ułożone, dorosłe psy. Dodatkowa opłata 100 zł za cały pobyt. Prosimy o zabranie własnego legowiska dla psiaka oraz o sprzątanie po psie na terenie posesji.

Skontaktuj się

ul. 1 Maja 56d, 57-350 Kudowa-Zdrój