Jeziorownia

Mini domki

O STODOLE

Jeziorownia to kompleks kilku domów przeznaczonych na wynajem przez cały rok, który ze względu na swoje wyjątkowe położenie, ma bardzo dużo do zaoferowania każdemu, kto tu przyjedzie. Miejsce schowane jest w niewielkiej rybackiej wiosce o wdzięcznej nazwie Jezierzany na ulicy Jeziornej. Mimo, że wszystko wskazuje jednoznacznie na bliskość jeziora, to oprócz niego, w odległości zaledwie 2,5 km jest bałtycka plaża w Jarosławcu. To odległość, która pozwala ukryć się przed letnim zgiełkiem nadmorskich miejscowości, ale jednocześnie mieć plażę w zasięgu krótkiego spaceru. Miejsce składa się z dwóch części: jedna z nich to ta, na której znajdują się domy i rozległy ogród ze starym sadem, natomiast druga jest naszą bazą rybacką, z której mamy bezpośredni dostęp do Jeziora, i na której nasi Goście mogą korzystać ze sprzętu pływającego i stanowisk wędkarskich.

Świat Jeziorowni

W Jeziorowni mamy dla Gości dwa rodzaje domów: parterowe idealne dla par oraz piętrowe przeznaczone dla większej ilości osób. W każdym domu przestrzeń salonu połączona została z jadalnią i kuchnią, a łazienki wyposażyliśmy w prywatne sauny Infrared. Domy parterowe przeznaczone są na pobyty od 2 do 4 osób, mają jedną sypialnię z łóżkiem małżeńskim, salon z kuchnią  jadalnią i łazienkę z sauną. W domach piętrowych na parterze znajduje się duży salon z kuchnią i jadalnią oraz łazienka z sauną, a na poddaszu dwie osobne sypialnie i druga łazienka. W tych domach, w zależności od konfiguracji łóżek, może zmieścić się od 4 do 8 osób. Przy każdym domu znajduje się również duży zadaszony taras położony od słonecznej strony świata, a także dostępny z zewnątrz schowek na sprzęt wędkarski, sportowy czy plażowy.

Aktywność

Jeśli jesteś miłośnikiem aktywnego spędzania czasu nad jeziorem, to na liście Twoich zajęć pojawić się może wędkowanie – od spinningowania aż po zaroślowo-szuwarowe zasiadki ze spławikiem, a na haczyku wyciągnąć możesz węgorza, sandacza, lina, szczupaka czy okonia. Wędkowanie możliwe jest u nas zarówno z łodzi, jak i z brzegu lub z okolicznych pomostów, a zezwolenie wędkarskie masz w cenie pobytu. Jeśli wolisz spacery, to również się nie zawiedziesz. Do wyboru masz ścieżkę pieszo-rowerową wzdłuż brzegu jeziora Wicko, którą dojdziesz do małej plaży w Łącku, a dalej do centrum wsi z malowniczym starym kościółkiem. W drugą zaś stronę po niecałych trzech kilometrach, spacerując wzdłuż rzeki Głównicy, dojdziesz do jej ujścia do Morza Bałtyckiego, a tym samym dostaniesz się na plażę w Jarosławcu, skąd nogi mogą ponieść Cię aż do Darłówka. Te same trasy pokonać możesz na rowerze. Z Łącka na dalsze wojaże poprowadzą Cię rowerowe kierunkowskazy, a z Jarosławca aż do Darłówka dostaniesz się nową malowniczą ścieżką rowerową wzdłuż plaży. Jeśli jednak bardziej lubisz spędzać czas mniej aktywnie, to całe dnie możesz leniuchować na brzegu jeziora, w sadzie, na tarasie lub przy piecu na wygodnej sofie, a w przerwie odpocząć w saunie. Na niepogodę w każdym z domów znajdziecie kilka książek lub zaopatrzymy Was we wciągające gry planszowe.

Jezioro

Jak sama nazwa wskazuje, Jeziorownia to miejsce bardzo ściśle związane z jeziorem Wicko, na którym prowadzimy gospodarkę rybacką. Jeśli pogoda na to pozwala, to nasi rybacy są na wodzie prawie codziennie, a dzięki temu prawie codziennie dostępne są u nas świeże ryby. Na czas, kiedy okoliczne restauracje są zamknięte, również nie pozostawiamy Was bez dostępu do tego, co mamy najlepsze. Kuchnie zaopatrzyliśmy w sprzęt niezbędny do przygotowywania posiłków, znajdziecie w nich nawet piekarnik, dlatego każdą z ryb u nas dostępnych możecie przygotować sami. Zależnie od pory roku oraz warunków atmosferycznych dostępne są: węgorz, sandacz, szczupak, okoń, lin, karaś, płoć czy leszcz. Zamówienia na ryby przyjmujemy telefonicznie, najlepiej złożyć je dzień wcześniej.

Szczegóły oferty

Cena wynajęcia: od 380 zł za dobę

Szczegółowy cennik wynajmu zamieszczony jest na stronie Jeziorowni.
W obiekcie można wypożyczyć rowery. Opłata 10 zł za dzień za rower. Są dostępne dwa rowery z siodełkami dziecięcymi. Ze względu na ograniczoną ilość rowerów rezerwacje na rowery przyjmujemy dzień wcześniej.

Udogodnienia:

  • pościel i ręczniki,
  • korzystanie z sauny Infrared w domu,
  • media bez dodatkowych opłat licznikowych,
  • drewno do kozy,
  • w sezonie grzewczym ogrzewanie podłogowe w łazienkach,
  • zezwolenie wędkarskie na Jezioro Wicko na czas pobytu (zgodnie z regulaminem połowowym na stronie www.jeziorowicko.pl),
  • łódź wędkarska (wydawana za kaucją 300 zł), dostępność łodzi uzależniona jest od warunków atmosferycznych,
  • jedno miejsce parkingowe na dom, kolejne miejsca dostępne za opłatą zgodnie z Regulaminem pobytu jeśli są dostępne (parking tylko dla aut osobowych),
  • wifi (dostępność uzależniona od domu i posiadanego sprzętu),
  • sprzątanie końcowe po opuszczeniu domu.

Skontaktuj się

Skontaktuj się