Lewy Brzeg Narwi

Mini domki

O STODOLE

Zapraszamy do odpoczynku w niesamowitej scenerii. Nowoczesny design usytuowany wśród czystej natury to idealne miejsce, by się zrelaksować. Domki znajdują się zaledwie 60 km od Warszawy w malowniczych mazowieckich wsiach Burlaki i Łęcino, w otulinie Puszczy Białej i rzeki Narew. Poczuj regenerację ciała i umysłu, zadbaj o siebie i pozwól się rozpieszczać! Obiekty są w pełni wyposażone w wysoki standard, by zadowolić najbardziej wymagających gości. Wieczorny seans w saunie? Relaks w balii? A może po prostu weekend w gronie najbliższych? Tylko sobie wyobraź…  zapach sosny, szum wiatru przeplatający się ze śpiewem ptaków, poranna kawa i Ty, idealna konfiguracja. Wyobrażasz to sobie?

Domki: Samosiejka, Starosiejka, Mała i Duża Holenderka

Posiadamy w ofercie na wynajem cztery domki, ale już pracujemy nad powstaniem kolejnych dwóch. Domki zostały w pełni przygotowane, by zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających gości. Chcemy, by nasi goście czuli się komfortowo, pragniemy stworzyć perfekcyjne warunki do maksymalnego odpoczynku. Obiekty zostały urządzone w standardzie premium. Domki mają różną powierzchnię i pomieszczą od dwóch do pięciu osób. Na antresoli znajduje się duże, wygodne małżeńskie łóżko. Salon został wyposażony w rozkładaną sofę, posiadającą funkcję spania. Dwa nasze domki mają również dodatkową sypialnię. Cenimy sobie sen i odpoczynek, dlatego chcemy zapewnić gościom odpowiednie warunki do relaksu. Kuchnia została funkcjonalnie wyposażona, wychodząc naprzeciw odwiedzającym, którzy preferują samodzielne gotowanie. Współpracujemy z panią z sąsiedztwa, która przyrządza na zamówienie pyszne, domowe potrawy oraz z lokalnym rolnikiem, który oferuje wiejskie jajka, wędliny i mleko. Domek i teren wokół pozostają na wyłączność dla naszych gości na czas wynajmu. Każdy obiekt jest ogrodzony, co ułatwia swobodny odpoczynek ze swoim pupilem.

Atrakcje: zwiedzaj okolice i odpoczywaj w naturze

Najbliższym miastem jest Pułtusk, w którym znajduje się najdłuższy rynek w Europie. Sprawdź, czy nie kłamie i odwiedź miasto! Naładuj swoje baterie w otoczeniu natury. Wypatruj rzadko spotykanych okazów ptaków i roślin. Rób kroki! Spaceruj, w okolicy znajduje się wiele atrakcyjnych tras pieszych. Możesz wybrać spacer w samotności lub w towarzystwie najbliższych. Koła w ruch! Prawdziwy raj dla fanów jazdy rowerowej. W okolicy znajduje się sporo rowerowych szlaków, zdobądź je wszystkie! Pomożemy – wypożyczamy rowery dla naszych gości. Coś dla ciała! Domki posiadają na wyposażeniu saunę i balię. Odpręż się, nic tak nie pomaga w relaksacji ciała i umysły, jak wysoka temperatura i zdrowotne pocenie się. Postaw na siebie i swój odpoczynek. Łap zasięg! Jeśli odpoczywasz, ale musisz też pracować, zapewniamy stały dostęp do WiFi. U nas nic Ci nie umknie, bądź na bieżąco.

Raj dla twojego pupila! Nasze obiekty, a dokładnie teren wokół, jest przygotowany pod swobodny odpoczynek z Twoim pupilem. Domek jest niezależny i ogrodzony tak, by Twój zwierzak również czuł komfort wypoczynku.

Szczegóły oferty

Cena wynajęcia: od 500 zł za dobę

Obiekty zostały urządzone w standardzie premium, ich powierzchnia wynosi od 32m2 do 48m2. Pomieszczą od 2 do 5 osób.
Ceny mogą się różnić w zależności od wyboru domku i długości pobytu, szczegółowy cennik wynajmu zamieszczony jest na stronie Lewy Brzeg Narwi.
Przyjazd z pupilem (opłata jednorazowa za cały pobyt) – 50 zł/pobyt.
Pobyt więcej niż dwóch osób – 50 zł/dobę/osobę.

Udogodnienia:

  • balia/jacuzzi oraz sauna w cenie pobytu,
  • kuchnia funkcjonalnie wyposażona,
  • ręczniki, kosmetyki,
  • ogrodzony obiekt.

Skontaktuj się

Skontaktuj się