Na Potokach

  Skontaktuj się

  O STODOLE

  Dwa domy o oryginalnej bryle wybudowane w lustrzanym odbiciu, oba z panoramicznym widokiem na las, który niczym obraz w ramie można podziwiać z wygodnej kanapy w salonie lub słonecznego tarasu. Na Potokach położone jest w Małopolsce, w dawnej letniskowej wsi Żegocina w Beskidzie Wyspowym. Działka ma ponad 2ha, na których znajdują się Dom Las, Dom Staw oraz dom właścicieli – nas, którzy powróciliśmy z miasta w swoje rodzinne strony, tęskniąc za naturą oraz z misją, by nadać wiosce nowy letniskowy blask.

  Cały obszar Na Potokach przecina szutrowa droga, prowadząca do drewnianego mola wybudowanego przez nas stawu rekreacyjnego, z którego brzegu można podziwiać pomarańczowo-różowe promienie zachodzącego słońca oraz odbijającą się w lustrze wody linię lasu. Dookoła otaczają nas pola, las i łąki, a w niedalekiej przyszłości na sąsiadującej polanie planujemy założyć hodowlę rogaczy.

  Każdy z domów ma powierzchnię 120m2, na których wygodnie pomieści się 6-8 osób. Znajdują się w nich 3 sypialnie, przestronny salon z wygodną rozkładaną kanapą oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny. Na parterze domów Las i Staw znajdziecie prywatne strefy relaksu, w których goście mogą skorzystać z sauny infrared lub fińskiej, drewnianych leżanek i prysznica. Jedna z sypialni znajduje się na antresoli, z której przez panoramiczne okno w salonie rozpościera się kojący widok na łąkę i drzewa. Na parterze oraz piętrze znajdują się łazienki, w których zamontowaliśmy mały gadżet – radio, aby od rana móc cieszyć się muzyką. W razie potrzeby zrobienia prania lub wyprasowania ubrań, na piętrze każdego z domów urządzono pralnię. Wyposażając domy, kierowaliśmy się myślą o wygodzie przyjeżdżających do nas gości, hotelowym standardzie oraz nawiązaniu w detalach do naszego otoczenia oraz miejscowości.

  Co charakteryzuje każdy z domów?

  Dom Las – urządzony jest w roślinnych barwach lasu oraz otaczających nas łąk. Królują tu zieleń, beż oraz plecione z trawy lampy.
  Dom Staw – uwagę przykuwają tu zdecydowane mocne kolory miedzi i kobaltu zdobiące salon i sypialnię na parterze. Na surowej betonowej ścianie powiesiliśmy zabytkowe narty, które przypominają o długiej narciarskiej tradycji regionu oraz pobliskiej stacji narciarskiej Laskowa Ski.

  Zapraszamy do naszych domów przez cały rok, każda pora roku obfituje w tutaj w piękne momenty i krajobrazy, którymi nie sposób się znudzić. W zimie proponujemy wypad na narty, jazdę na łyżwach, zabawy na śniegu oraz relaks w saunie. W sezonie letnim oprócz pieszych wędrówek czy wycieczek rowerowych zachęcamy do spędzenia czasu nad stawem, rozpalenia ogniska czy zorganizowania pikniku na naszej łące.

  Szczegóły oferty

  Cena wynajęcia: od 850 zł za dobę

  Dom przeznaczony dla 8 osób, wynajmowany w całości.
  Cena wynajmu może się różnić w zależności od daty i ilości nocy.

  Udogodnienia:

  • bezpłatne wypożyczenie rowerów,
  • prywatna plaża, staw rekreacyjny z pomostem,
  • leżaki,
  • sauna fińska – infrared na wyłączność (przy wynajmie od 5 nocy godzinny cykl w prezencie), poniżej 5 nocy płatna 100 zł za 1 cykl (około 1h),
  • na życzenie koszyk lokalnych produktów na śniadanie dostępny w wersji standardowej, wegetariańskiej i bezglutenowej (dodatkowo płatny 15 zł/os),
  • w pełni wyposażony aneks kuchenny, ekspres do kawy,
  • ręczniki i szlafroki,
  • suszarka do włosów, żelazko i deska do prasowania, pralka i suszarka na ubrania,
  • miejsce na ognisko,
  • WIFI,
  • parking.

  Skontaktuj się