Odpoczywaj w naturze

Mini domki

O STODOLE

Odpoczywaj w naturze to 6 klimatycznych nowoczesnych STODÓŁ w okolicach wsi Laskowa obok Limanowej. 50 km od Krakowa, 40 km od Gródka nad Dunajcem, 60 km od Czorsztyna. Wszędzie blisko a zarazem Odpoczywaj w naturze położone jest z dala od cywilizacji, tuż przy ścianie lasu na wysokości 600 m n.p.m. Każda STODOŁA z gwarancją prywatności i spektakularnych widoków na przepiękny o każdej porze roku Beskid Wyspowy.

Jesteśmy pasjonatami przyrody, dlatego wszystko, co robimy, robimy z pokorą i szacunkiem do natury. My też lubimy odpoczywać w miejscach, gdzie jest czym oddychać, jest na co popatrzeć i jest gdzie pochodzić, albo pojeździć na rowerze. Lubimy się zmęczyć, ale lubimy też posiedzieć na tarasie takiego domu i pozachwycać pięknem otaczającej przyrody. Zbudowane z naturalnego drewna świerkowego, pachnące żywicą, górskim powietrzem i w 100% ekologiczne. Wszystkie domy są z dbałością zaprojektowane i wykończone z użyciem najlepszych materiałów i sprzętów.

Znajdziesz tu wszystko to, co potrzebne do dobrego odpoczynku. Na 46 m2 rozlokowaliśmy salon z otwartą kuchnią, sypialnię i łazienkę na parterze oraz otwartą przestrzeń na piętrze z trzyosobową sypialnią. Dom wygodnie pomieści 5 osób, a na obszernym i wygodnym tarasie można podejmować już od rana gości z bezpośredniego sąsiedztwa – żaby, ptaki i sarny. Prywatna sauna lub balia do wyboru w każdym z domów. Obie atrakcje opalane drewnem, obie ze spektakularnym widokiem na najpiękniejsze zachody Beskidu Wyspowego. A po seansie, odpoczynek na leżaku ze szklaną zimnego napoju chłodzącego.

Poznawaj i doświadczaj. Odpoczywaj, podziwiaj, przeżywaj.

Groń – piękno i majestat

W całym swym górskim pięknie i majestacie. To bez wątpienia największa atrakcja tego miejsca. Można ją podziwiać z okien domu, z wygodnego tarasu, ale też w trakcie pieszych wędrówek albo rowerowych wypraw w kierunku Przełęczy Pod Szałasem i dalej w stronę Dunajca. Tutaj przyroda przyjdzie do Ciebie, nawet wtedy, gdy nie będziesz się ruszał z domu. Bo taki jest Groń. Zapalonym narciarzom polecać nic nie musimy, bo na pewno to wiedzą, dlatego jedynie przypominamy, że w odległości kilku minut jazdy samochodem od domu są aż dwie stacje narciarskie – Laskowa Kamionna i Limanowa Ski. Ponad 7 km zróżnicowanych tras. Kto był tu raz, zawsze chce więcej!

Domatorzy… nie musicie ruszać się z domu

Jeśli nie chcesz wychodzić z domu, nie musisz. W środku masz wygodny fotel, książki, planszówki, koc, cudowny widok za oknem i czasem również sarny pod oknem. Rodziny z dziećmi zachęcamy do odwiedzenia Skansenu Budownictwa Ludowego na Jędrzejkówce w Laskowej z bogatą kolekcją etnograficzną oraz najstarszego w Polsce drewnianego Dworu Michałowskich. Dla osób kochających konie, 900 m od naszych domów znajduje się stadnina koni Huculskich na Załpie.

Szczegóły oferty

Cena wynajęcia: 500 zł za dobę

Minimalny okres pobytu 3 dni, ceny różnią się w zależności od sezonu.
W naszym obiekcie akceptujemy zwierzaki. Musicie jednak wziąć pod uwagę, że teren jest nie ogrodzony, a w okolicy poruszają się miejscowe oraz dzikie zwierzęta. W trosce o bezpieczeństwo małych przyjaciół, muszą być one pod Waszą nieustanną opieką (nie mogą biegać luzem po terenie ani pozostawać same w domkach).

Udogodnienia:

  • w pełni wyposażony aneks kuchenny,
  • ręczniki i szlafroki (dla zamawianych seans w saunie lub bali),
  • pościel,
  • odkurzacz, mop, suszarka do włosów,
  • smart TV,
  • ogrzewanie elektryczne, ekokominek na pellet,
  • sauna lub balia w zależności od domku,
  • leżaki,
  • rodzinne gry planszowe.

Skontaktuj się

Skontaktuj się