nowoczesna STODOŁA
nowoczesna STODOŁA

Odpoczywaj w naturze

Skontaktuj się

Laskowa 986,
34-602 Laskowa

O STODOLE

O d p o c z y w a j   w   n a t u r z e  to 6 klimatycznych nowoczesnych STODÓŁ w okolicach wsi Laskowa obok Limanowej. 50 km od Krakowa, 40 km od Gródka nad Dunajcem, 60 km od Czorsztyna. Wszędzie blisko a zarazem Odpoczywaj w naturze położone jest z dala od cywilizacji, tuż przy ścianie lasu na wysokości 600 m n.p.m. Każda STODOŁA z gwarancją prywatności i spektakularnych widoków na przepiękny o każdej porze roku Beskid Wyspowy.

Jesteśmy pasjonatami przyrody, dlatego wszystko, co robimy, robimy z pokorą i szacunkiem do natury. My też lubimy odpoczywać w miejscach, gdzie jest czym oddychać, jest na co popatrzeć i jest gdzie pochodzić, albo pojeździć na rowerze. Lubimy się zmęczyć, ale lubimy też posiedzieć na tarasie takiego domu i pozachwycać pięknem otaczającej przyrody.

Zbudowane z naturalnego drewna świerkowego, pachnące żywicą, górskim powietrzem i w 100% ekologiczne. Wszystkie domy są z dbałością zaprojektowane i wykończone z użyciem najlepszych materiałów i sprzętów.

Znajdziesz tu wszystko to, co potrzebne do dobrego odpoczynku. Na 46 m2 rozlokowaliśmy salon z otwartą kuchnią, sypialnię i łazienkę na parterze oraz otwartą przestrzeń na piętrze z trzyosobową sypialnią.

Dom wygodnie pomieści 5 osób, a na obszernym i wygodnym tarasie można podejmować już od rana gości z bezpośredniego sąsiedztwa – żaby, ptaki i sarny.

Prywatna sauna lub balia do wyboru w każdym z domów. Obie atrakcje opalane drewnem, obie ze spektakularnym widokiem na najpiękniejsze zachody Beskidu Wyspowego. A po seansie, odpoczynek na leżaku ze szklaną zimnego napoju chłodzącego ; )

Poznawaj i doświadczaj.

Odpoczywaj, podziwiaj, przeżywaj

G r o ń  –  p i ę k n o  i  m a j e s t a t

W całym swym górskim pięknie i majestacie. To bez wątpienia największa atrakcja tego miejsca. Można ją podziwiać z okien domu, z wygodnego tarasu, ale też w trakcie pieszych wędrówek albo rowerowych wypraw w kierunku Przełęczy Pod Szałasem i dalej w stronę Dunajca.

P r z y r o d a  a ż  p o  h o r y z o n t

Tutaj przyroda przyjdzie do Ciebie, nawet wtedy, gdy nie będziesz się ruszał z domu. Bo taki jest Groń.

D o m a t o r z y…  n i e  m u s i s z  r u s z a ć  s i ę  z  d o m u

Jeśli nie chcesz wychodzić z domu, nie musisz. W środku masz wygodny fotel, książki, planszówki, koc, cudowny widok za oknem i czasem również sarny pod oknem. Rodziny z dziećmi zachęcamy do odwiedzenia Skansenu Budownictwa Ludowego na Jędrzejkówce w Laskowej z bogatą kolekcją etnograficzną oraz najstarszego w Polsce drewnianego Dworu Michałowskich. Dla osób kochających konie, 900 m od naszych domów znajduje się stadnina koni Huculskich na Załpie.

N a r c i a r z e  –  s z a l e ń s t w o  n a  b i a ł y m  p u c h u

Zapalonym narciarzom polecać nic nie musimy, bo na pewno to wiedzą, dlatego jedynie przypominamy, że w odległości kilku minut jazdy samochodem od domu są aż dwie stacje narciarskie – Laskowa Kamionna i Limanowa Ski. Ponad 7 km zróżnicowanych tras. Kto był tu raz, zawsze chce więcej!

Szczegóły oferty

Cena wynajęcia: 500 zł za dobę
 • w pełni wyposażony aneks kuchenny,
 • mydło i płyn do naczyń,
 • ręczniki i szlafroki (dla zamawianych seans w saunie lub bali),
 • pościel,
 • odkurzacz, mop,
 • suszarka do włosów,
 • smart TV,
 • ogrzewanie elektryczne,
 • ekokominek na pellet,
 • sauna lub balia w zależności od domku,
 • leżaki,
 • rodzinne gry planszowe.

Minimalny okres pobytu 3 dni, ceny różnią się w zależności od sezonu.
W naszym obiekcie akceptujemy zwierzaki. Musicie jednak wziąć pod uwagę, że teren jest nie ogrodzony, a w okolicy poruszają się miejscowe oraz dzikie zwierzęta. W trosce o bezpieczeństwo małych przyjaciół, muszą być one pod Waszą nieustanną opieką (nie mogą biegać luzem po terenie ani pozostawać same w domkach).

Odpocznij w naturze