Przylądek Marzeń

Mini domki

O STODOLE

Przylądek Marzeń zbudowaliśmy na doświadczeniach płynących z pasji podróżowania. Wiemy, że aby głęboko wypocząć i nabrać sił, trzeba zatrzymać się w miejscu, które jest nie tylko piękne, ale i dobrze urządzone. Żeby nie wozić ze sobą wszystkiego, nie dźwigać, nie kupować rzeczy, które po powrocie wyrzucimy. Tak powstał plan na Przylądek Marzeń: połączenie pasji do podróży, natury, luksusu i przygody. Domy z jednej strony otaczają drzewa, a z drugiej po horyzont rozciągają się  pola uprawne naszego rodzinnego gospodarstwa. Domy zbudowaliśmy promieniście, by każdy, kto w nich w przyszłości będzie mieszkał, czuł, że dysponuje własną przestrzenią. W Przylądku Marzeń połączyliśmy komfortowy wypoczynek z dzikością otaczającej wszystko natury. Do plaży jest 400 metrów, do centrum Ustronia Morskiego ok. 4 km. W Przylądku Marzeń są 4 domy. Powierzchnia każdego to 63 metrów kwadratowych. Każdy dom ma swoją nazwę i inne wnętrze.

Pasja, Wolność, Spokój

Dom „Pasja” to intensywność przeżywania chwili. To siła morskich fal i wieczornego, ciepłego wiatru. To przygoda, na którą czekaliście od dawna.

Dom „Wolność” to noc na plaży i ognisko. To Wy, którzy niczego nie musicie. Wolność to przestrzeń, w której czujecie, że jesteście SAMI.

Dom „Spokój”  to wiszące nad polami zachodzące słońce. To wieczorne wino, kiedy inni śpią. Spokój to przekonanie, że jesteście tu bezpieczni.

Dom „Wyspa zabaw” to Kids Club z trzema niezależnymi bawialniami dla dzieci w różnym wieku. Sala dla najmłodszych znajduje się na poziomie 0, by dzieci nie chodziły po schodach. Na pierwszym piętrze znajduje się duża sala telewizyjna z wygodnymi siedziskami i konsolami do gier.  Przechodząc po siatce rodem z prawdziwego pirackiego statku,  znajdziemy się w chill roomie dla najmłodszych – pomieszczeniu obłożonym materacami z wyjątkowym miejscem do siedzenia.

Na terenie Przylądka Marzeń znajduje się raj dla dzieci – usypana  plaża z piasku z wydm z dużym placem zabaw i piaskownicą. Wszystko tonie w zieleni. Niedaleko w lasku znajduje się wyznaczone miejsce na ognisko. Przylądek marzeń to miejsce, w którym wolno marzyć. Po swojemu.

Szczegóły oferty

Cena wynajęcia: od 550 zł za dobę

Standardowy minimalny pobyt: 2 doby. Dzieci do 3 roku życia nie są wliczane do ogólnej liczby gości.
Szczegółowy cennik wynajmu zamieszczony jest na stronie Przylądka Marzeń.

Udogodnienia:

  • pościel, ręczniki, zestaw podręcznych kosmetyków, suszarka do włosów,
  • drewno kominkowe,
  • sprzątanie końcowe,
  • zużycie mediów w cenie,
  • monitorowany parking,
  • akcesoria dla małych dzieci (łóżeczka turystyczne, krzesełka do karmienia itp.),
  • w każdej kuchni jest ekspres, lodówka, mikrofalówka, zmywarka, płyta grzewcza,
  • taras o powierzchni ponad 50 m2, wyposażony w meble ogrodowe, grill, leżaki, parawany i parasole plażowe.

Skontaktuj się

Skontaktuj się