Rozpieszczalnia Leśna Satori Lounge

Mini domki

O STODOLE

Satori to pojęcie funkcjonujące w filozofii Dalekiego Wschodu. Wywodzi się z japońskiego czasownika satoru, który oznacza „wiedzieć”, „rozumieć”, „widzieć esencję lub naturę”, z kolei lounge to przestrzeń błogiego relaksu i odprężenia.

Witaj w naszej oazie! Rozpieszczalnia Leśna SATORI LOUNGE to niezwykłe miejsce, gdzie zapachy i dźwięki lasu ożywiają zmysły, a umysł odpoczywa w harmonii z naturą. Nasza enklawa została stworzona z myślą o tych, którzy choć na chwilę pragną uciec od zgiełku codzienności i odnaleźć wewnętrzny spokój. Mamy tu raj dla hedonistów kochających przyrodę, dla twórczych dusz, które nawet na wakacjach lubią pracować i dla miłośników kontemplacji.

O naszej leśnej enklawie myślimy w kategoriach głębokiego wytchnienia, spokojnej przystani, w której można odpocząć. A wierzymy, że odpoczynek to stan umysłu. To również sztuka. Sztuka bycia tu i teraz, osiągania błogiego spokoju i równowagi, odczuwania pełni i głębokiego kontaktu ze sobą. I z dziką przyrodą. To miejsce zostało stworzone w oparciu o nasze własne doświadczenia z życia w pędzie, w ogromnej intensywności, z życia w podróży, na scenie, w biurze, gdzie – już to wiemy – przy piętrzących się trudnościach w drodze „na szczyty” każda chwila spokoju ducha jest po prostu bezcenna. Nazwaliśmy nasze miejsce dwuznacznie: Rozpieszczalnia Leśna SATORI LOUNGE… Bo można tu spędzić magiczny czas z ukochaną osobą randkując beztrosko na łonie natury nie rezygnując z komfortu albo – odbyć samotny retreat od świata, na własnych zasadach, oddając się pracy lub medytacji. Zależało nam na tym aby stworzyć domek multifunkcjonalny, do zadań specjalnych, generator dobrych chwil, zmieniający oblicza wraz z wędrówką pór roku.

Rozpieszczalnia Leśna SATORI LOUNGE znajduje się w samym sercu otuliny Krzczonowskiego Parku Krajobrazowego – wszędzie wokół rozciągają się lasy, zagajniki, wąwozy, łąki, pola, meandry Giełczwi i Wieprza. Podczas nieśpiesznych wędrówek można tu napotkać sarny, jelenie, łosie, dziki, lisy, puszczyki, pójdźki, myszołowy, kruki, dzięcioły, wilgi, zimorodki, czaple i wiele innych stworzeń. Znajduje się tu też rezerwat źródliskowy, więc możecie przejść się na spacer i napić się pysznej, kryształowo czystej wody pitnej. W pobliżu znajdują się trzy rezerwaty przyrody: Las Królewski, Chmiel i Olszanka. Tutaj na każdym kroku drzewa i leśne duchy zachęcają do shirin-yoku, czyli nieśpiesznych uzdrawiających kąpieli leśnych. Zapraszamy!

Szczegóły oferty

Domek jest do Waszej wyłącznej dyspozycji. Choć niewielkich rozmiarów to przez gigantyczne okna wpuszcza na dywan cały las i kawał nieba. To własnie tu urodziło się nasze motto: „Przyroda i wygoda”.

Czeka tu na Was sześć wyspecjalizowanych stref:

  • Salon: wygodna sofa i miękki dywan w otoczeniu lasu, idealne miejsce do tańca, jogi, nieśpiesznej lektury albo błogiego lenistwa, gdzie patrzą na Was tylko las i gwiazdy. Zadbaliśmy o ciekawą biblioteczkę.
  • Kuchnia: przestrzeń stworzona do wspólnego gotowania, z aromatem ulubionej kawy i świeżo upieczonego ciasta, zapewniająca schronienie na kilka dni. Z wielką troską zadbaliśmy o wyposażenie, więc niczego nie powinno zabraknąć. Znajdziecie tu m. in. pełnowymiarową płytę i piekarnik Gorenje, pojemną lodówkę, toster, mikser, dzbanki, garnki i wszelkiego rodzaju naczynia i przybory.
  • Łazienka: serce tego miejsca, przestronna świątynia ciała, umożliwia obserwację dzikiej natury spod prysznica. Stąd nie chce się wychodzić, łatwo więc „wkręcić się” w rytuały domowego SPA.
  • Sypialnia: przytulne gniazdko na antresoli z ogromnym, wygodnym łóżkiem i pościelą, która rozpieszcza zmysły. Subtelne światło lub całkowita ciemność i cisza zapewniają spokojny sen. Szczęściarzy ukołysze szum deszczu.
  • Kącik kreatywności: miejsce z widokiem na inspirujący krajobraz, idealne dla twórców, pracusiów, czy tych, którzy szukają odosobnienia w naturze. Wi-Fi dostępne.
  • Taras: doskonałe miejsce na obserwację gwiazd, planowanie przyszłości, praktykowanie jogi czy tańca (można się przeglądać w wielkich oknach) lub do beztroskiego dyndania nogami i popijania prosecco, w którym między bąbelkami tańczą figlarnie gwiazdy.

Skontaktuj się

-

Skontaktuj się

-