Zagroda Podgórze

Mini domki

O STODOLE

Zagroda Podgórze to miejsce, które z pewnością zapadnie Ci w pamięć. Położona w sercu warmińskiego lasu nowoczesna STODOŁA oferuje unikalne doświadczenie, które łączy komfort i bliskość natury. Zagroda przekazywana jest Gościom na wyłączność. Jeżeli cenisz sobie minimalistyczne wnętrza i chcesz przeżyć prawdziwe przyrodnicze uniesienie, to miejsce jest dla Ciebie. Otoczenie warmińskiego lasu, dzikie zwierzęta, zalew wiślany i śpiew ptaków tworzą niepowtarzalną atmosferę, która pozwoli Ci na chwilę zapomnieć o codziennych troskach.

Zagroda Podgórze oferuje swoim gościom pełne wyposażenie aneksu kuchennego, w którym znajduje się zmywarka, lodówka, piekarnik oraz płyta indukcyjna. Dzięki temu, możesz samodzielnie przygotować swoje ulubione posiłki, korzystając z lokalnych produktów. Klimatyzowane wnętrza, taras, wydzielony pokój, salon i sypialnia wraz z biblioteczką na antresoli wspaniale sprawdzi się dla grupy do 4. osób.

Na terenie Zagrody znajduje się staw, który stanowi idealne miejsce do relaksu. Możesz tam spędzić czas na łonie natury, podziwiając piękno otaczającego krajobrazu. Zagroda Podgórze to także miejsce dla miłośników koni. Te piękne zwierzęta pasą się w niedalekim sąsiedztwie, co daje możliwość obserwacji ich codziennego życia.

Bez wątpienia to miejsce, które warto odwiedzić, jeśli cenisz spokój, bliskość natury i komfort. To miejsce, które pozwala na prawdziwe przyrodnicze uniesienie i spędzenie wyjątkowych chwil w otoczeniu warmińskiego lasu.

Szczegóły oferty

Cena wynajęcia: od 400 zł za dobę

Bezpośrednia rezerwacja odbywa się na stronie Zagrody Podgórze.

Od października do kwietnia:

  • cena za 1-2 osoby za dobę: 400 zł,
  • cena za 3-4 osoby za dobę: 500 zł,

Od maja do września:

  • cena za 1-2 osoby za dobę: 500 zł,
  • cena za 3-4 osoby za dobę: 600 zł.

Udogodnienia:

  • teren Zagrody Podgórze na wyłączność (5 ha),
  • rowery (2 sztuki),
  • pościel, ręczniki, suszarka
  • wyposażona kuchnia.

Skontaktuj się

Skontaktuj się