Jak przyjemnie zobaczyć nowoczesną STODOŁĘ w pełnej krasie

A zatem udało się. Muszę przyznać, że jestem dumny z naszego zespołu. Przedstawiamy Wam STODOŁĘ, zbudowaną przez 4 osoby.

Na początku był pomysł; a gdyby tak zamiast prefabrykować w jakimś zakładzie, zbudować bezpośrednio na działce? Hmmm. Szalone? Może nie. Jest nas 4. Uwielbiamy precyzję, szacunek do materiałów. Co zatem jest nam potrzebne? Miejsce pracy! Cóż, postanowiliśmy kupić aluminowy namiot, który w całości pomieściłby naszą STODOŁĘ . A nie kosztuje mało, ale dzięki niemu mogliśmy pracować pomimo deszczu, wiatru czy śniegu. Do tego kontener socjalny, czysty, ogrzewany. No i codziennie o 12:00 pełny obiad dowożony przez firmę kateringową.

W takich warunkach można przyglądać się detalom. Prace trwały trochę czasu to prawda. Ale zobaczcie w galerii jaki uzyskaliśmy efekt. A przy okazji przeżyliśmy fantastyczną przygodę. No i najważniejsze. Udowodniliśmy, że w 4 można odlać super ciepłą płytę, zbudować konstrukcję z drewna KVH, zamontować ultra ekologiczną izolację, zrobić dach!, położyć łupek, wykonać obróbki, zamontować płyty na elewacji, wykonać świetną elewację z modrzewia, wykonać szczelną paroizolację, ustawić płot, zamontować zbiornik na deszczówkę, ułożyć chodnik, zasiać trawę a nawet posadzić drzewa.

Jestem z nas dumny! I to mi wystarczy do szczęścia.

Czytaj więcej

Zobacz podobne