Nowoczesna stodoła

inVENTer - świeże powietrze w Twoim domu.
Producent decentralnej wentylacji pomieszczeń mieszkalnych od 1999 r.
 
Witamy!
 
Jesteśmy firmą inVENTer GmbH z Löberschütz w Turyngii. Jesteśmy jednym z wiodących niemieckich producentów zdecentralizowanej wentylacji pomieszczeń mieszkalnych z odzyskiem ciepła. Nasze rozwiązania wentylacyjne są stosowane tysiące razy w całej Europie. Przyjazne dla środowiska systemy wentylacyjne odzwierciedlają zrównoważony rozwój, który wdrażamy w każdym naszym produkcie. Od 20 lat projektujemy i produkujemy produkty, które sprawiają, że wentylacja staje się dla naszych klientów genialnie prosta. To nasz wkład w zdrowe powietrze w Twoim domu.
Naszym generalnym dystrybutorem w Polsce, jest Ecovert Polska Jacek Kuczborski.
 
Dlaczego inVENTer?
 
Oryginalny produkt z ceramicznym zasobnikiem ciepła produkowany od 1999 r.
Architect's Darling: nr 1 pod względem zadowolenia klientów
Jakość "made in Germany"
Wsparcie na miejscu przez naszych ekspertów ds. wentylacji w Polsce
Światowi partnerzy handlowi w ponad 20 krajach
5 lat gwarancji na domowy system wentylacyjny inVENTer
Wiedza, badania i innowacje grupy wentylacyjnej Volution Group.
Jak narodził się oryginał inVENTer:
 
U źródeł wspaniałych produktów leży pomysł, który jest jednocześnie prosty i genialny.
Podstawowa idea naszych systemów wentylacyjnych wywodzi się z genialnego pomysłu Pana Petera Mosera, założyciela firmy inVENTer GmbH.
Jego celem było wyprodukowanie systemów wentylacyjnych z odzyskiem ciepła, które nie wymagałyby stosowania powszechnych wówczas aluminiowych akumulatorów ciepła. Potrzebna była prosta i skuteczna alternatywa.
 
inVENTer, ceramiczny akumulator ciepła jest idealnym rozwiązaniem.
 
Rozwiązanie było tak blisko - w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu - i znalazło się w szufladzie biurka Petera Mosera. Tam trzymał ceramiczny "plaster miodu" Ceramika ma bardzo dużą pojemność cieplną. Ponadto, konstrukcja wymiennika składa się w 80% z powietrza i w 20% z ceramiki. W związku z tym przy wysokiej przepuszczalności powietrza można zmagazynować dużo ciepła - i to przy niewielkim nakładzie energii.
 
inVENTer, ceramiczny akumulator ciepła jest sercem wszystkich wentylatorów inVENTer
Pomysł wydał się więc bardzo obiecujący i został wprowadzony w życie. Dzięki optymalnej przepuszczalności powietrza i wysokiej wydajności cieplnej, wymiennik ceramiczny jest od tego czasu sercem wszystkich wentylatorów inVENTer.
 
Cicho jak szept, innowacyjnie i genialnie prosto - z systemami wentylacyjnymi inVENTer wnosisz ducha wynalazczości w swoim domu.
 
inVENTer w liczbach
 
Chcemy, abyś oddychał zdrowym powietrzem, oszczędzał energię i żył bardziej komfortowo. Bez konieczności myślenia o wentylacji. Bo to jest właśnie to, zdrowe dobre powietrze. Śledź 100.000 zadowolonych użytkowników: Dostarczamy powietrze, po prostu genialnie z oryginałem, wentyluj z inVENTer.
 
Annett Wettig, Dyrektor Zarządzający inVENTer GmbH
 
Generalny Dystrybutor w Polsce:
 
Ecovert Polska
Jacek Kuczborski
biuro@ecovert.pl
+48 501 057 665
więcej