Nowoczesna stodoła

Edison Energia jest jedną z największych firm fotowoltaicznych na rynku.

Korzystamy z najwyższej klasy podzespołów od topowych światowych producentów. Zapewniamy wyjątkową wydajność i bezobsługowe użytkowanie.

Każdego miesiąca realizujemy ponad 1200 instalacji fotowoltaicznych na domach i firmach naszych klientów. Dzięki nam już ponad 10000 polskich rodzin korzysta z darmowej energii ze Słońca – mówi Kamil Sankowski, Członek Zarządu ds. Sprzedaży Edison Energia

Naszym klientom oferujemy zestawy fotowoltaiczne zintegrowane z pompami ciepła marki Buderus, największego producenta systemów grzewczych w Europie.

W ofercie Edison Energia znajdują się również Carporty, czyli nowoczesne wiaty garażowe wyposażone w panele fotowoltaiczne, które tworzą ekologiczną przestrzeń parkingową. Dostępne są w dwóch wersjach: jedno oraz dwustanowiskowej o mocy 3kW lub 6kW.

Nowością są także ładowarki samochodowe renomowanej hiszpańskiej marki Wallbox. Do wyboru są urządzenia o 3 mocach: 7,3 kW dla instalacji jednofazowej, 11kW oraz 22kW dla instalacji trójfazowych.

W portfolio Edison Energia znajduje się również 5 projektów farm fotowoltaicznych rozlokowanych w północno-zachodniej i zachodniej, co zapewnia naszym klientom bezpieczeństwo istnienia spółki przez najbliższe 25 lat.


 

 
Oferujemy kompleksową obsługę w 6 prostych krokach – zadzwoń do nas i ciesz się darmową energią

1. Spotkanie z doradcą
Na bezpłatnym spotkaniu nasz Doradca oceni możliwości montażowe instalacji fotowoltaicznej. Dokona również analizy zapotrzebowania energetycznego Twojego gospodarstwa domowego lub firmy.

2. Projekt instalacji
Każdy projekt instalacji fotowoltaicznej jest przygotowywany w oparciu o szczegółowe informacje, tak aby pasował do unikalnego profilu energetycznego i potrzeb Twojego domu. Stosujemy moduły fotowoltaiczne o mocy od 370 do 440 Wp z tzw. optymalizatorami mocy, dzięki temu system odporny jest na zacienienia.
 
3. Finansowanie
Edison Energia pomaga w otrzymaniu finansowania instalacji fotowoltaicznej. Współpracujemy z kilkoma bankami, dzięki czemu rata kredytu jest atrakcyjna.

4. Montaż i audyt
Gwarantujemy profesjonalny montaż oraz audyt powykonawczy, który zapewnia bezpieczeństwo działania instalacji fotowoltaicznej.

5. Podłączenie
Dla Twojego komfortu gwarantujemy pewność przyłączenia Twojej instalacji do sieci dystrybucji, gdyż nasi doświadczeni pracownicy złożą wszystkie niezbędne dokumenty w Twoim imieniu.

6. Opieka
Po montażu, nasi Doradcy są dostępni dla Was 24/7. Specjalna aplikacja umożliwia stałe monitorowanie pracy Twojej instalacji fotowoltaicznej. Dzięki temu unikniesz niespodziewanych przerw w dostawie prądu.

Oszczędność
Panele fotowoltaiczne to inwestycja, która zwraca się już po około 7 latach. Ceny prądu nigdy nie były wyższe, a coroczne podwyżki są mocno odczuwalne na naszym budżecie domowym. Decydując się na własną instalację fotowoltaiczną staniesz się niezależny od tych zmian.

Gwarancja
Edison Energia jako pierwsza firma fotowoltaiczna w Polsce zapewnia swoim klientom 25-letnią gwarancję produkcji energii. W praktyce oznacza to, że gdyby instalacja nie osiągnęła deklarowanych uzysków – nasza spółka zwróci klientowi pieniądze za niewyprodukowaną energię.
 
Niezależność
Decydując się na własne panele fotowoltaiczne stajesz się niezależnym dostawcą prądu. Wyprodukowana energia zostaje przeznaczona na bieżące potrzeby, a nadwyżki mogą być wykorzystane w nocy lub w okresie mniejszego uzysku. Dodatkowo koszty eksploatacji są bardzo niskie, a sama instalacja niemalże bezobsługowa.

Odlicz instalację od podatku
Obniż koszty instalacji fotowoltaicznej dzięki uldze termomodernizacyjnej, która przyśpiesza okres zwrotu z inwestycji w fotowoltaikę o nawet 2 lata (w przypadku osób rozliczających się w ramach drugiego progu podatkowego).

Jeśli również chcesz dołożyć swoją cegiełkę do czystszego powietrza dla przyszłych pokoleń, skontaktuj się z nami:
Tel: +48 799 394 444
www.edisonenergia.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej? Umów się na bezpłatne spotkanie, na którym odpowiemy na wszystkie Twoje pytania: www.edisonenergia.pl/kontakt

Bądź z Edison Energia na bieżąco! Wejdź na stronę Edison Energia www.edisonenergia.pl​​

Odwiedź Edison Energia na Facebooku www.facebook.com/edisonenergiapolska

Zobacz profil Edison Energia na Instagramie www.instagram.com/edisonenergia

Odkryj profil Edison Energia na Linkedin linkedin.com/company/edisonenergia

Zerknij na Edison Energia na Twitterze twitter.com/EdisonEnergia​​
 
 
więcej