Jeśli chillout, to tylko w 2 STODOŁY

2 STODOŁY chillout

Partnerzy

O inspiracji

Nad Bałtykiem, ponieważ cenić należy naszą polskość, znajduje się butikowy pensjonat. 2 STODOŁY chillout, bo taką nazwę nosi ta nowoczesna STODOŁA zaprasza w swoje wypoczynkowe progi.Lubicie zwierzęta? A lubicie alpaki? Właściciele pensjonatu stali się niedawno rodzicami parki alpak – Leo i Rio. Imiona adekwatne do ich uroku! Jednak nie tylko Leo oraz Rio przekonują do wypoczynku w nadmorskich nowoczesnych STODOŁACH. 2 STODOŁY chillout rosną w siłę. Taką STODOŁOWĄ…

Od 1 lipca w Dziwnowie otwierają się półSTODOŁY – małe domki, w których wnętrzu schronienie znajdą kolejni goście. Na dniach swoje drzwi uchyli również mała zabudowa. Dziać się będą tam wypoczynkowe cuda, ponieważ w jej wnętrzu mieścić się będzie strefa SPA – konkretnie jacuzzi oraz sauna. Relaks z widokiem na wesoło hasające alpaki naturalnie. Te atrakcje z kolei przyniesie nam czerwiec. Sezon letni zatem rozpoczyna się chillout’owo!

Marzą Ci się ciepłe kraje bez wyjazdu poza granice Polski? Bałtyk, dużo jodu, alpaki i klimat tropików. Czego chcieć więcej? Koniecznie śledźcie ich media społecznościowe – Instagram oraz Facebook.

Już teraz zapraszamy Was do zakładki 2 STODOŁY chillout i udajcie się na zasłużony odpoczynek.

Lokalizacja: Dziwnów, Polska
Tekst: nowoczesna STODOŁA