A-Frame Retreat przykładem leśnego lokum

Partnerzy

O inspiracji

Architektoniczny majstersztyk, czyli nowoczesna STODOŁA w kształcie litery A autorstwa studia architektonicznego DEN sprosta oczekiwaniom największego przeciwnika odpoczynku wśród natury. Poznajcie A-Frame Retreat.Zacisze w kształcie litery A to niewielkich rozmiarów konstrukcja, jednak o wydajnym szkielecie, wewnątrz którego w centralnym punkcie domku mieszczone są spiralne schody prowadzące do części sypialnej. Funkcjonalność A-Frame Retreat zaskoczy niejednego sceptyka małych przestrzeni. Strzelistość bryły pozwala na piętrowe rozmieszczenie pomieszczeń, idealnie oddzielając część codzienną od tej przeznaczonej wyciszeniu. To właśnie z sypialni na poddaszu, dzięki ogromnym przeszkleniom, rozciąga się rozległy widok na leśne zaułki.

Podczas kąpieli można wpatrywać się w mijające A-Frame Retreat chmury, bowiem nad wanną umieszczono świetlik. Z części codziennej na taras prowadzą przesuwne przeszklone drzwi. Na blisko 74m2 znajdziesz miejsce dla dwóch sypialni, łazienkę oraz przestrzeń kuchenno-jadalniano-salonową (3w1 według nowoczesnej STODOŁY :)).

Marzysz o własnym kącie, gdzie przeszklenia od podłogi do sufitu będą jednoczyć cię z naturą? Zerknij na projekty Hyta i znajdź coś dla siebie!

Tekst: nowoczesna STODOŁA