Atherton Renewal

Feldman Architecture BAMO Matthew Millman
Partnerzy

O inspiracji

W Atherton w Kalifornii małżeństwo z dwójką dzieci zwróciło się do Feldman Architecture z prośbą o przekształcenie ich domu w tradycyjnym angielskim stylu we współczesną przestrzeń dostosowaną do ich aktywnego i towarzyskiego stylu życia.

Transformacja obejmowała radykalną zmianę planu piętra. Pokoje dawniej skierowane do wewnątrz, ustawiono pod kątem w stronę zewnętrznego krajobrazu posiadłości. Studio z siedzibą w San Francisco skupiło się na uproszczonych szczegółach i rozwiązaniach projektowych. Współpracowali ze studiem BAMO w celu stworzenia skromnych wnętrz, które podkreślają wyrafinowaną elegancję. Powiększone drzwi, strategicznie rozmieszczone okna oraz szklane drzwi stworzyły zachęcającą, pełną światła atmosferę, wzmocnioną świeżą i współczesną paletą kolorów wnętrza oraz naturalnymi wykończeniami.

Aby skorzystać z prawdziwego życia w Kalifornii, wprowadzono systemy drzwi składanych zapewniających łatwy dostęp na zewnątrz. We współpracy z architektami krajobrazu Ground Studio dom wizualnie i przestrzennie połączono z basenem i ogrodami.

Nowoczesność z Grenton Smart Home

W malowniczym Atherton, w Kalifornii, małżeństwo przekształciło swój tradycyjny angielski dom w prawdziwie nowoczesne wnętrze dostosowane do aktywnego stylu życia. Teraz, każde pomieszczenie otwiera się na malowniczy krajobraz, zapraszając naturę do wnętrza.

System Grenton Smart Home idealnie uzupełniłby nowoczesność tego domu, dzięki m.in.. funkcji zarządzania oświetleniem we wszystkich pomieszczeniach. Za pomocą jednego kliknięcia Smart Panelu, dopasowanego do wnętrza w wykończeniu w szkle, drewnie lub skórze można by było ustawiać różne sceny świetlne czy włączać predefiniowane ustawienia.

Lokalizacja: Atherton, Stany Zjednoczone

SYSTEM INTELIGENTNEGO DOMU

Grenton Smart Home