Barrington Eco Hut, czyli pełna regeneracja

Partnerzy

O inspiracji

Piękny, maleńki domek, odcięty od świata i sieci to idealne miejsce na szybką regenerację. W otoczeniu tylko rzeka, hamak, przyroda i brak wszystkiego co kojarzy nam się z codziennym pędem. To właśnie jest Barrington Eco Hut, czyli ekologiczny domek położony w australijskim regionie Hunter, w stanie Nowa Południowa Walia, powszechnie znanym jako Hunter Valley.Całkowita prostota tego maleńkiego domku w połączeniu z jego dziewiczą lokalizacją sprawia, że każdy kto tu się znajdzie poczuje, że choć na chwilę w pełni „odłączył się” od cywilizacji. Telefon i laptop lepiej zostawić w domu, ponieważ żadna sieć nie ma tu zasięgu, a właściciele nie oferują też WiFi. Goście otoczeni są więc jedynie przyrodą i dźwiękami, które się z tym wiążą. Wystarczy dobra książka, ewentualnie dobre wino i oczywiście dobre towarzystwo.

mini nowoczesna STODOŁA jest idealna dla dwóch osób. Ma jedną sypialnię z dużym łóżkiem i jedną łazienkę. Nie oznacza to jednak, że brakuje w nim rustykalnego luksusu i wygody. Pomimo, że domek jest odcięty od świata, ma ciepłą wodę, kuchnię, ekologiczną toaletę, centralne ogrzewanie i zewnętrzne palenisko.

To idealne miejsce, by na chwilę uciec od miejskiego zgiełku. Spędzić noc przy ognisku obserwując gwiazdy, poleżeć w hamaku czytając książkę lub po prostu „być”.

Więcej uroczych domków na wynajem, zlokalizowanych w Polsce, znajdziesz tutaj

Lokalizacja: Nowa Południowa Walia, Australia
Tekst: nowoczesna STODOŁA