B&B De Scheersehoeve

The Citadel Company B&B De Scheersehoeve
Kategorie: Domy wypoczynkowe
Partnerzy

O inspiracji

W wiejskiej okolicy między Coevorden i Hardenberg, w wiosce Holthone, w posiadłości De Groote Scheere, znajduje się piękny, nowoczesny dom wiejski z B&B. Lokalizacja? De Groote Scheere to bardzo stara i rozległa posiadłość. Posiadłość obejmuje około 800 hektarów i charakteryzuje się pięknymi typami krajobrazu, w tym kilkoma dużymi i małymi jesionami, dwiema dolinami potoków i młodszym krajobrazem rekultywacyjnym. Istnieje również wiele starych uliczek, drzew i kanałów, które stanowią ważną cechę posiadłości.

Za projektem domu na wynajem – B&B De Scheersehoeve stoi firma The Citadel Company i jak mówią: „To dla nas zaszczyt wykonać projekt, który pasuje do tego pięknego miejsca i w pełni odpowiada życzeniom klientów. Aby zapewnić bezproblemowe połączenie między wnętrzem a zewnętrzem i oddać sprawiedliwość domowi w tym pięknym miejscu, zagospodarowaliśmy również plan rozplanowania podwórka”.

Dom charakteryzuje się specjalnym kształtem dachu, wybranymi materiałami oraz pięknym położeniem w okolicy. Uderzające są wycięcia w połaci dachu, kryte strzechą. Zwłaszcza tył naprawdę przyciąga wzrok w połączeniu z dębowymi słupkami. Klasyczne cechy w połączeniu ze współczesnymi interwencjami tworzą istotę B&B De Scheersehoeve. Wzrok przyciąga elewacja, która stanowi ukłon w stronę posiadłości. Kolory nadają głównemu budynkowi klarowny wygląd i odróżnia go od budynków gospodarczych i STODÓŁ, które mają bardziej stonowany charakter. Dopracowana beżowa cegła z ziemistymi odcieniami tworzy wiejski wygląd, który wtapia się w krajobraz.

B&B De Scheersehoeve jest bardzo przestronny – liczy bowiem 496 m2. W części prywatnej znajdziemy duży otwarty salon z oczywiście pięknym widokiem. Na pierwszym piętrze znajdują się kolejne 2 przestronne sypialnie, pralnia, schowek oraz łazienka. B&B, składający się z 3 pokoi z łazienką, obszernej sali śniadaniowej i oczywiście osobnego wejścia, znajduje się w tylnej części domu.

Lokalizacja: Holthone, Holandia
Tekst: nowoczesna STODOŁA