Bear Rock Point

WT ARCHITECTURE EMILY SIDOTI
Partnerzy

O inspiracji

Niespełna 1,5 godziny drogi od Nowego Jorku, w niewielkiej miejscowości Sherman w stanie Connecticut, znajduje się cudowny Pensjonat „Bear Rock Point”. Ta nowoczesna STODOŁA wykonana w stylu skandynawskim, położona na malowniczej działce, nieopodal rezerwatu przyrody. Jednak świetnie wkomponowałaby się także w Krainie Tysiąca Jezior czy w Górach Świętokrzyskich.

nowoczesna STODOŁA jest niezależna energetycznie. Na dachu znajduje się 50 modułów fotowoltaicznych w wersji Full Black o łącznej mocy 16kW. Instalacja współpracuje z magazynem energii, dzięki temu nadwyżki energii wyprodukowane przez fotowoltaikę można wykorzystać w dowolnym momencie.
W przypadku awarii sieci energetycznej magazyn energii pozwala dalej swobodnie korzystać z prądu – zapewniając niezależność, bezpieczeństwo i ekologiczne wykorzystanie energii.Najwyższej jakości instalację fotowoltaiczną wraz z magazynem energii możesz zakupić u naszego PARTNERA STRATEGICZNEGO – firmy Edison Energia.
To najszybciej rozwijająca się polska spółka energetyczna.
W 2020 roku zajęła 3. miejsce pod względem zainstalowanej mocy w mikroinstalacjach, wśród firm objętych badaniem przeprowadzonym przez Instytut Energetyki Odnawialnej.

Edison Energia oferuje innowacyjne rozwiązania z zakresu fotowoltaiki, ciepła i optymalizacji zużycia energii. Każdego miesiąca realizuje ok. 1200 instalacji w gospodarstwach domowych i firmach. Współkształtuje kierunek polskiej transformacji energetycznej – inwestuje w farmy fotowoltaiczne i jest aktywnym członkiem Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Słonecznej.

W ofercie Edison Energia oprócz instalacji fotowoltaicznych znajdują się pompy ciepła, magazyny energii, nowoczesne wiaty samochodowe z panelami PV (Carporty) i stacje ładowania samochodów elektrycznych i hybryd plug-in.
Spółka jest także producentem własnych paneli ALVA Solar Full Black o mocy 500Wp. Oferuje także bilansowanie 1:1 wspólnie z firmą Fortum.

Chcesz dowiedzieć się ile będzie kosztowała Cię fotowoltaika z magazynem energii?
Umów się na bezpłatne spotkanie z Doradcą Techniczno-Handlowym Edison Energia, na którym poznasz możliwości montażowe instalacji fotowoltaicznej.

Zarezerwuj termin na: www.edisonenergia.pl/kontakt

Bądź z Edison Energia na bieżąco! Wejdź na stronę Edison Energia www.edisonenergia.pl​​

Odwiedź Edison Energia na Facebooku:
www.facebook.com/edisonenergiapolska

Zobacz profil Edison Energia na Instagramie:
www.instagram.com/edisonenergia