Biuro w ogrodzie

The Pepper Works The Pepper Works
Partnerzy

O inspiracji

Przestrzeń pracy w Twoim ogrodzie.

Oryginalny domek zaaranżowany na prywatne biuro ogrodowe? Zaoszczędzenie czasu na dojazdy, miejsce do pracy, skupienia, a zarazem odpoczynku i obcowanie z otaczającą naturą tuż za oknem? Brzmi zachęcająco.

Home office to w dzisiejszych czasach najczęściej spotykany charakter pracy. Jednak w takim trybie trudno często o wydzielenie komfortowego miejsca w domu, spokój czy samodyscyplinę i oddzielenie strefy prywatnej od zawodowej. Naprzeciw wychodzą rozwiązania w postaci projektów pawilonów wkomponowanych w przestrzeń ogrodową zaaranżowanych na niewielkie biura.IN BLACK – Przydomowe biuro w czerni

Odzwierciedleniem wizji pracy w ogrodzie staje się jedna z inwestycji powstała na prowincji holenderskiej (Limburgia). To przydomowe biuro jest rozwiązaniem łączącym ze sobą nie tylko prostotę i funkcjonalność, ale przede wszystkim wpływa na poprawę komfortu pracy między zadaniami poprzez dawkę spokoju, ciszy i bliskość natury dzięki pięknej roślinności wokół. Przykuwająca uwagę elewacja w czerni podkreślająca minimalistyczną formę i wkomponowanie w istniejący krajobraz to zasługa wykorzystanego opalanego drewna specjalną techniką Shou Sugi Ban od producenta opalnych desek Wood of Fire. Naturalne zabarwienie i konserwacja desek poprzez opalanie wspomnianą techniką sprawia, że dzięki temu procesowi drewno cechuje się trwałością, a dodatkowo podkreśla walory estetyczne poprzez wydobytą głębię. Użyte w projekcie czarne deski elewacyjne SILESIA 3 z modrzewia syberyjskiego stanowią zatem idealne rozwiązanie dla Inwestorów, którzy przy planowanych inwestycjach cenią sobie w szczególności dobór wysokiej klasy materiałów, ich trwałość, ale także naturalne piękno objawiające się w prostocie i surowej formie tworząc w ten sposób unikatowy klimat i przestrzeń do życia.

Lokalizacja: Limburgia, Prowincja holenderska

Fotograf

The Pepper Works

Dostawca elewacji

Wood of Fire