Blackwood – angielska, czarna STODOŁA z jasnym wnętrzem

Kategorie: Domy drewniane
Partnerzy

O inspiracji

Ta nowoczesna, luksusowa STODOŁA z trzema sypialniami znajduje się w prywatnym lesie w West Runton, w odległości krótkiego spaceru od Norfolk Coast AONB.Blackwood znajduje się w półcieniu wioski West Runton, zaledwie kilka kroków od północnego wybrzeża Norfolk. Nazwany na cześć mocno zwęglonej Accoya, która tworzy zewnętrzną część, Blackwood jest otoczony lasem złożonym z dębów, buków, brzóz i słodkich kasztanowców. Jego prywatne tereny znajdują się pomiędzy National Trust West Runton i Beeston Regis Heath.

Jest idealnym miejscem dla tych, którzy chcą poznać niektóre z najbardziej malowniczych wsi, miasteczek i wiosek wschodniej Anglii. Mieszczący do sześciu osób w trzech sypialniach Blackwood jest idealnym miejscem dla każdego, kto ceni wygodę, spokój i luksusowe otoczenie.

Jasna i przewiewna kolorystyka, drewniane belki i sklepione sufity na górze tworzą odrębną tożsamość Blackwood. Na parterze znajduje się przestronny salon i jadalnia na otwartym planie (z dużymi przesuwanymi drzwiami prowadzącymi na zewnątrz), a także imponująca kuchnia z litego drewna bukowego – w pełni wyposażona we wszystkie nowoczesne udogodnienia potrzebne do przygotowania pysznych posiłków.

Jeśli chcesz wypocząć w podobnej STODOLE, zajrzyj do zakładki Do wynajęcia!

Lokalizacja: Norfolk, Anglia
Tekst: nowoczesna STODOŁA

 

Gospodarz

Blackwood Norfolk