Brzozówka – idylliczny azyl pośrodku Puszczy

Brzozówka - Mały dom

Partnerzy

O inspiracji

Brzozówka jest minimalistyczną bryłą, a jej wnętrza utrzymane w ziemistej kolorystyce ładują pozytywną energią. Co jeszcze oferuje domek na wyłączność? Dużą dawkę naturalnego światła i, co najważniejsze, naturę, którą możecie obserwować do znudzenia. Wiejska sielskość spotyka tu Śródziemnomorze, a cisza ma kolor zielony. Tu wszystko jest harmonią…Brzozówka stawia na funkcjonalne rozwiązania z designerskim sznytem, ponieważ, jak sami mówią: „wszystko to robimy prosto z serca”. Tam nie ma czasu na nudę, a slow life pachnie czystym powietrzem lasu. Brzozówkowa idylla oferuje również wieczorne wylegiwanie w ogrzewanej drewnem balii. A jeśli jesteś romantykiem – wyobraź sobie gwieździste niebo i księżyc w pełnej krasie. Klimat filmowy jest na wyciągnięcie ręki.

Brzozówka w samym sercu Puszczy

Slow life jaki oferuje nowoczesna STODOŁA wynika z kwintesencji lokalizacji. To właśnie pośród flory Puszczy Noteckiej pomysłodawcy wznieśli Brzozówkę. Jak twierdzą – „goszczą pośrodku niczego” – jednak ich gościnność w swoim szerokim wachlarzu propozycji ma do zaoferowania trzy sypialnie oraz część wypoczynkową (jadalnię, kuchnię oraz łazienkę z prysznicem).

To jednak nie wszystko, oprócz wcześniej wspomnianej balii pod gołym niebem, Brzozówka raczy swoich gości sauną opalaną drewnem – z przeszkleniami, które wprowadzają przestrzeń oraz naturę do relaksującego wnętrza.

Pomysł o idyllicznym azylu

Marzenia o nowoczesnej STODOLE zrodziły się podczas rowerowej przejażdżki właścicieli. Dość niespodziewanie trafili w miejsce, gdzie obecnie stoi Brzozówka, a pierwotnie 2 hektarowej posesji broniła STODOŁA. Początkowo Brzozówka była domem właścicieli, jednak, kiedy przez dłuższy czas nie cieszyła nikogo swoim urokiem, wpadli oni na pomysł remontu i przekazania jej w ręce wynajmujących, by i oni poczuli ducha Puszczy.

A może i ty chcesz napalić samemu w kominku, obudzić się pośród śpiewu ptaków, a wieczór zakończyć kąpielą pod gołym niebem? Odwiedź naszą zakładkę „Do wynajęcia”i zapoznaj się z ofertą Brzozówki.

Chcesz wiedzieć, co dzieje się pośród Puszczy? Zajrzyj na media społecznościowe Brzozówki: Instagram, Facebook.

Lokalizacja: Piłka, Polska
Tekst: nowoczesna STODOŁA