Cawthorne BARN

Shoot Factory
Kategorie: Domy wypoczynkowe
Partnerzy

O inspiracji

Miejsce dawnej STODOŁY kowala zostało przekształcone w dom na wynajem z zachowaniem oryginalnych elementów kamiennych, więźb dachowych i sklepionego sufitu w Cawthorne BARN.

Cawthorne BARN liczy 70 metry kwadratowe otwartej przestrzeni dziennej, składającej się z ręcznie wykończonej dębowej kuchni i części wypoczynkowej z dużą wbudowaną szafką telewizyjną oraz półkami. Na antresoli, do której wchodzi się po drabinie, znajduje się mały kącik do czytania, w którym znajduje się fotel i mały stolik kawowy. Rozległe przeszklenia od podłogi do sufitu biegną wzdłuż części dziennej, zapewniając panoramiczne widoki na dolinę. Te okna otwierają się, aby uzyskać dostęp do obszarów zewnętrznych. W głównej sypialni znajduje się łóżko typu superking oraz łazienka z bardzo dużą wolnostojącą wanną. Sypialnia „rodzinna” obejmuje sypialnię na antresoli, do której prowadzą schody i zawiera ona 2 łóżka pojedyncze. Te 2 sypialnie dzielą tę samą łazienkę z wanną.

Naturalne tekstury na całej powierzchni świadczą o charakterze STODOŁY – dębowe drzwi wykonane na zamówienie w stylu rustykalnym, ściana kuchni w kolorze wapna, podłogi z mikrocementu. Duża przestrzeń zewnętrzna obejmuje trawnik, taras, wannę z hydromasażem, miejsce na ognisko, ogród skalny, jadalnię oraz miejsce wypoczynkowe.

Lokalizacja: Malton, Anglia
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Obiekt wypoczynkowy

West Cawthorne