Chaty Dimpsey

Kategorie: Domy 35-70 m2
Partnerzy

O inspiracji

Doświadczenie Dimpsey polega na ucieczce od zapracowanego świata i znalezieniu czasu na relaks, naładowanie i ponowne połączenie się ze sobą. Kwintesencja wypoczynku.

Do dyspozycji gości są trzy luksusowe chaty, z których każda jest położona na własnym polu, więc prywatność jest gwarantowana. Chaty Dimpsey mają własne wanny z hydromasażem opalane drewnem lub odkryty piec do pizzy na świeżym powietrzu i widoki na wiele mil. Kuszące. Właściciele chcą by pobyt w chatce jawił się jako pobyt w luksusowym hotelu. Dołożyli wszelkich starań by tak było – wszystkie stylizacje pochodzą od brytyjskich projektantów, a także na każdego gościa czeka powitalny smakołyk.

Chata ma 5,5 metra długości i zawiera podwójne łóżko, część wypoczynkową, kuchnię oraz łazienkę z prysznicem i toaletą. Według właścicieli nie ma nic gorszego niż konieczność codziennego ścielenia łóżka, więc podwójne łóżko wysuwa się ze ściany w całości zaścielone luksusową brytyjską pościelą i przytulnymi kocami. Możesz go zostawić i wykorzystać kanapę do siedzenia w ciągu dnia… lub schować ją ponownie, gdy będziesz gotowy. Chyba że wybierzesz chatkę z łóżkiem typu queen size.

Chata Dimpsey ma ręcznie zbudowany dębowy stół i ławki pokryte owczą skórą, które mogą pomieścić do 4 osób. W chacie zapewniona jest płyta gazowa, lodówka i mały zlew oraz zestaw startowy herbaty, kawy i gorącej czekolady. Na zewnątrz bacówki stoi pokryta dębem kuchnia na świeżym powietrzu, wraz z piecem ogrodowym opalanym drewnem, a także zewnętrzną strefę zmywania z ciepłą i zimną wodą.

Dimpsey znajduje się w pobliżu Combe St Nicholas na granicy Somerset oraz Devon. Zaletą miejsca jest piękna farma na około 30 akrów i jest domem dla bydła, owiec i świń. Otoczenie kusi wieloma zagajnikami oraz widokami zapierającymi dech w piersiach.

Głodny urlopowych wrażeń? Zajrzyj tutaj!

Lokalizacja: Chard, Anglia
Tekst: nowoczesna STODOŁA