Chestertown Modern

Purple Cherry Architects Durston Saylor
Kategorie: Domy modułowe
Partnerzy

O inspiracji

Chestertown Modern, parterowy dom, oferuje swoim mieszkańcom niczym niezakłócony widok na spokojną rzekę Chester. Wtapia się w malowniczą lokalizację wzdłuż wschodniego wybrzeża stanu Maryland. Na czele projektu stała Purple Cherry Architects, lokalna pracownia znana z tworzenia wyjątkowych domów dostosowanych do potrzeb i stylu życia klientów.

Nowoczesną estetykę domu definiują poziome i pionowe panele, listwy, czyste i proste linie, oraz dyskretna paleta materiałów. Główne wejście prowadzi przez centralną bryłę, która jest pokryta szklanymi panelami zarówno od strony drogi, jak i rzeki. Oferuje to oprawiony widok na rzekę. Centralną przestrzeń zajmują dwie konstrukcje dachów dwuspadowych, w których mieszczą się obszary mieszkalne i kwatery prywatne.

Starannie dobrane elementy tworzą elegancką, ale domową atmosferę przestrzeni. Trzy kominki opalane drewnem, współczesne oprawy oświetleniowe, niestandardowe zabudowy, zajmujące mało miejsca przesuwane drzwi do STODOŁY oraz prosty wystrój. Część wspólna, jasna bryła o podwójnej wysokości z drewnianymi belkami na suficie szczytowym, przechodzi w jadalnię i kuchnię, serce domu. Chestertown Modern uzupełniają trzy inne sypialnie, wnęka biblioteczna i tarasy zewnętrzne z widokiem na rzekę.

Zdalne sterowanie oświetlenia z Grenton Smart Home

Chestertown Modern – perła wschodniego wybrzeża Maryland. Ten parterowy dom, oferuje niesamowite widoki na rzekę Chester, a jego nowoczesna estetyka sprawia, że jest prawdziwym arcydziełem. Otoczony przyrodą, dom ten byłby doskonałym miejscem do zastosowania systemu Grenton Smart Home, który umożliwiałby mieszkańcom zdalne sterowanie oświetleniem za pomocą eleganckiego smart panelu. Wyobraź sobie, jak przytulnie byłoby dostosowywać nastrój w każdym pokoju, podkreślając jednocześnie piękno otaczającego krajobrazu.

Lokalizacja: Maryland, Stany Zjednoczone
Tekst: nowoczesna STODOŁA

SYSTEM INTELIGENTNEGO DOMU

Grenton Smart Home