Czerwona STODOŁA, czyli idealnie miejsce do organizacji warsztatów!

Czerwona STODOŁA

Partnerzy

O inspiracji

Czy zdarzyło Ci się ostatnio marzyć o choć krótkiej ucieczce od zgiełku miasta i zanurzeniu się w pięknie nieskalanej przyrody? Czerwona STODOŁA to miejsce ukryte wśród lasów, jezior i łąk Pojezierza Drawskiego, idealne dla osób i grup, które chcą aktywnie wypocząć i odetchnąć od zgiełku miasta, oraz zrelaksować się na łonie natury.

Jeśli szukasz idealnego miejsca do organizacji:

  • kursów jogi, kursów motywacyjnych i szkoleń z samodoskonalenia,
  • terapii i kursów dla par,
  • wyjazdów sportowych, np. typu – nordic walking, jazda konna,
  • wyjazdowych warsztatów rękodzieła,
  • lub innych kursów i szkoleń dla małych i średnich grup, które chciałbyś zorganizować w pięknym, spokojnym miejscu,

to znalazłeś idealne miejsce, stworzone właśnie dla Ciebie!

Tutaj nie tylko odpoczniecie, słuchając szumu łąk i śpiewu ptaków, bujając się na hamaku, czy mocząc nogi na pomostach, ale także zrelaksujecie się w saunie zdrowotnej lub ogrzewając się
przy wielkim kominku po całym dniu spędzonym na łonie natury. Czerwona STODOŁA ma powierzchnię ponad 250 metrów kwadratowych i 4 sypialnie przystosowane dla max. 8 osób (na życzenie możemy zorganizować dalsze miejsca noclegowe w sąsiedztwie), dwie łazienki, pokój dzienny o powierzchni 130 metrów kwadratowych połączony z w pełni wyposażoną, otwartą kuchnią, gdzie można przygotować własne posiłki z produktów z pobliskiego gospodarstwa ekologicznego. Czeka tu na Was miejsce na ognisko, na długie, rozśpiewane noce, dwa duże tarasy, a jeśli pogoda będzie mało sprzyjająca – schronienie znajdziecie w dużej altanie z grillem. W razie potrzeby możemy zorganizować dla Was masażystę, catering i wiele innych udogodnień. Jeśli czegoś potrzebujesz, po prostu nas zapytaj.

Mimo że nasza piękna STODOŁA jest ukryta przed światem, w razie potrzeby znajdziesz tu projektor i dobre połączenie WIFI, ale gwarantujemy, że otaczający krajobraz i niesamowita atmosfera sprawią, że z łatwością zapomnisz o codziennych obowiązkach i zanurzysz się w spokoju i harmonii.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji i skontaktuj się z nami już teraz i zaplanuj swoją wymarzoną wyprawę!
Czerwona STODOŁA czeka na Ciebie i Twoją grupę, aby zapewnić niezapomniane wrażenia i chwile relaksu, to prawdziwy raj dla duszy! Sprawdź sam na Instagramie oraz Facebooku.