Dee Dow Ranch

Partnerzy

O inspiracji

To niezwykły, nowoczesny dom inspirowany Skandynawią. Stoi na działce położonej na wzniesieniach doliny Ojai w Kalifornii, dzięki czemu cieszy się wspaniałymi widokami na góry Topa Topa, które w zależności od pory dnia prezentują niezwykły spektakl barw.

To luksusowe, nowoczesne arcydzieło architektury charakteryzuje głęboki szacunek dla doliny Ojai, połączony ze świetnym wyczuciem nowoczesnego stylu. Dom o nazwie „Dee Dow Ranch” został zaprojektowany tak, by jego mieszkańcy mogli spędzać czas w gronie przyjaciół, przebywając zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Wnętrze jest niezwykle lekkie i przestronne, z wysokimi sufitami, dużą ilością przeszkleń i pięknymi, chowającymi się drzwiami między dwiema przestrzeniami (główny dom i gościnna Cabana).W środku znajduje się wygodny salon z miejscami do siedzenia i przepastnymi widokami. Jest tam też duży kominek, który oddziela salon od nowoczesnej kuchni i jadalni dla 12 osób. Świetnie zorganizowana kuchnia otwiera się na patio z dodatkowym miejscem do wypoczynku i jedzenia, tym razem na zewnątrz.

Kilkuhektarowy teren zorganizowany jest w formie parku i ma kort tenisowy, prywatny basen z dużym jacuzzi i boiskami do różnych gier. W okolicy nie brakuje różnorodnych szlaków do wędrówek, a prawie z każdego miejsca można podziwiać spektakularne zachody słońca. Po przeciwnych stronach basenu znajdują się dwa tarasy, które łączą w jedną całość gościnny bungalow i główny dom, tworząc jedną, wspólną przestrzeń. W pobliżu znajduje się też miejsce na ognisko i grillowanie.

GŁÓWNY DOM ma cztery sypialnie w oddzielnym skrzydle domu, z których wszystkie mają sporo miejsca do dyspozycji. Każda sypialnia ma swą unikatowo zaprojektowaną łazienkę ze swymi własnymi, prywatnymi widokami na otoczenie. Jedna z sypialni to pokój dla dzieci z dwoma wygodnymi, piętrowymi łóżkami dla 4 osób. W tym skrzydle domu znajduje się też przytulny salon z ekranem i projektorem, który jest doskonałym miejscem dla miłośników kina.

DOMEK GOŚCINNY to wyjątkowa przestrzeń, którą zbudowano z kamieni wydobytych na miejscu. Elegancki projekt połączony z naturalnymi materiałami sprawia, że to miejsce ma doskonałą atmosferę do wypoczynku. Znajduje się tu mały aneks kuchenny, z którego można obsługiwać gości siedzących nad basenem. Jest tu też piękna, skalna sypialnia z zewnętrznym prysznicem. Duże łóżko składa się, zapewniając więcej przestrzeni w ciągu dnia.

Wydaje się, że cała nieruchomość została stworzona właśnie po to, by tu idealnie odpocząć, w otoczeniu pięknej przyrody.

Wynajem tutaj
Lokalizacja: Ojai, CA, USA
Tekst: nowoczesna STODOŁA
Źródło: HomeAway