Dom z betonu i szkła za 7 milionów dolarów

Sotheby's Realty
Kategorie: Wnętrza
Partnerzy

O inspiracji

Beton i szkło współgrają, tworząc ten brutalistyczny dom z widokiem na niemieckie miasto.

„Wizja domu, który harmonijnie łączy innowacyjność, technologię i szacunek dla środowiska, to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących komfortu, jakości architektonicznej i minimalistycznego stylu. W cudownej lokalizacji oferuje niepowtarzalny widok na panoramę Stuttgartu. Cała nieruchomość szczyci się stylem, przestronnością i doskonałym połączeniem praktyczności i elegancji.” – mówi agent Kevin Merz.

„Zbudowany w 2014 roku obiekt oferuje nowoczesny i wyrafinowany design, zbudowany przy użyciu najnowszych technologii” – pisze agent Kevin Merz.

Zgodnie z wykazem, trzypoziomowy dom, nazwany House H36, został „zbudowany bez łączeń i bez dodatkowych warstw izolacji, przy użyciu jednowarstwowego betonu izolacyjnego, poprzecinanego dużymi przeszkleniami.

Dom, wybudowany w 2014 roku, wyraźnie kontrastuje z zabytkowymi budynkami wzdłuż ulic.

Z podjazdu goście mogą rzucić okiem na widok, który dom, z masywnymi oknami wychodzącymi na centrum miasta, obiecuje zapewnić po wejściu.

Gdy nad Stuttgartem zaczyna zachodzić słońce, wnętrze domu nabiera pięknego miodowego odcienia.

„Willę dopełnia przestronny ogród przypominający park z kilkoma tarasami na różnych poziomach” – czytamy w ofercie.

„Położona nad doliną Stuttgartu, w doskonałej, półpagórkowatej lokalizacji, willa urzeka rzeźbiarską, monolityczną formą”, wyjaśnia agent. „Od strony doliny Stuttgartu nieruchomość wygląda jak ogromna, obrobiona skała”.

Szukasz domu, ale nie za miliony? Zajrzyj do naszej zakładki kup STODOŁĘ, bądź powierz budowę naszym zaufanym Wykonawcom. 

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Architekt

Sotheby's Realty

Źródło:

Sotheby’s Realty