Dom z oknami dachowymi VELUX – połączeniem tradycji i nowoczesności

Kategorie: Z Polski
Partnerzy

O inspiracji

Proste, niewyszukane formy, wypełnione przestrzenią i światłem to wciąż aktualne trendy w architekturze, w której okna dachowe stają się jej nieodzowną częścią.

Projektanci i właściciele domów coraz częściej wybierają okna dachowe jako element, który nadaje budynkowi charakter i funkcjonalność. Dzięki nim można cieszyć się pięknem natury, wprowadzając do wnętrza światło, powietrze oraz rozległe widoki, a jednocześnie korzystać z nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Okna dachowe VELUX pozwalają na tworzenie interesujących aranżacji wnętrz, wykorzystując naturalne światło jako główny element dekoracyjny.

Wybierając dziś okna dachowe, zwracamy uwagę na jakość i estetykę wykonania oraz trwałość.
Okna dachowe VELUX mają znacznie więcej zastosowań niż tylko dostarczanie światła. Poprawiają efektywność energetyczną dzięki bogatemu wyborowi pakietów szybowych i rozbudowanym wersjom kołnierzy uszczelniających.

Kreatywne wykorzystanie okien dachowych może nadawać przestrzeni wyjątkowy charakter, stanowić źródło inspiracji dla projektantów i artystów, wpływać na wentylację i cyrkulację powietrza oraz kształtować estetykę i styl zewnętrznych elewacji budynków. Okna dachowe stanowią niezwykle wszechstronny element architektoniczny, który może być dostosowany do indywidualnych upodobań i potrzeb.

Zainspiruj się i Ty! Zachęcamy do zapoznania się z produktami VELUX od firmy FOLNET oraz do śledzenia codzienności firmy FOLNET na mediach społecznościowych – Instagramie oraz Facebooku.

Lokalizacja: Varen, Norwegia oraz Holbeak, Dania

Okna dachowe VELUX od

FOLNET