Energooszczędne domki modułowe w konstrukcji drewnianej

Szlachtapp

Partnerzy

O inspiracji

Te małe, enrgooszczędne domki modułowe zaprojektowano jako apartamenty mieszkalne z myślą o możliwości przemieszczania całej bryły budynku w wybraną lokalizację. Projekt jest dziełem Pracowni Projektowej Marta Szlachta.Powierchnia użytkowa domków to 35m2. Wykonane w technologi szkieletowej drewnianej domki modułowe, wykończono deską elewacyjną. Kolorystykę wykończenia można dobierać dowolnie dla konkretnej lokalizacji budynku. Domki nie są trwale związane z gruntem, a zatem można ustawić je w dowolnej lokalizacji, ograniczając ingerencję w otoczenie.

Wnętrze domku zaprojektowano jako funkcjonalną otwartą przestrzeń ograniczoną do minimum potrzebnego wyposażenia. Wydzielono salon z aneksem kuchennym oraz sypialnię pomiędzy którymi znajduje się łazienka.

Wnętrze utrzymano w naturalnej kolorystyce. Ściany oraz sufit wykończono deską w naturalnym kolorze, natomiast tam gdzie jest to niezbędne zastosowano płytki ścinane. Dobrano meble oraz dodatki, które tworzą ciepłe i przytulne wnętrze współgrające z otaczającym wiejskim krajobrazem.

 

Partner

Szlachtapp